Anno 1404 - Ekran Görüntüleriniz
RnB7rG.png
Anno 1404 oyunlarınızdan ekran görüntüleri bu konu altında paylaşılabilir.
Ana adam. Oyunu öğrenmek için Become an Elector senaryosunu açıp biraz oynadım. Kendimce eğleniyorum diyebilirim. 

screenshot0009.jpg

screenshot0010.jpg

1. Oriental adam. Cami inşa etmek için quartz çıkarma çalışmalarına başlamak üzereyiz. 

screenshot0011.jpg

2. Oriental adam. Bu adada herhangi bir ev kurmama rağmen bu işçiler nereden geliyor diye merak ediyorum. 

screenshot0008.jpg

Sonraki hedeflerim yakın zamanda savaş gemisi çıkartmak ve oyundaki diğer büyük adaya yerleşip büyük bir yerleşim yeri kurarak oyunu bitirmek.
Ara
@Raijin ile oyunumuzda benim yanımdan teğet geçen torneydonun onu ortadan ikiye yardığı an :D 

screenshot0022.jpg
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
torneydo bana gelmez merconun içinden geçer inş dedim, döndü bana geldi :))
Ara
@Raijin @Aytaç @kilical12333 ve ben birlikte bir oyuna başladık. Aytaç ile ben co-op oynuyoruz. Raijin ile Kilical ayrı oynuyor. İlk torneydo bizi vurdu maalesef.

screenshot0024.jpgscreenshot0026.jpg
screenshot0025.jpg
[+] 3 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu sefer seni vurdu da çok etkilemedi sanırım
Ara
Sadece liman ve date binası yıkıldı. Ki yenisini kısa sürede yaptık zaten. Geçen oyun seni fena dağıtmıştı ama.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.