Anno 1800 - Ubisoft FORWARD İndiriminden Yararlanma
Evet oyleymis. Kayitli ulkeni degistirsen bile konumdan kitliyor satin almayi. 
Normal fiyatindan aldim indirin koduyla
Ara
Herkes bütün sezonları alınca ben de mp'de oynamak için 2. ve 3. sezonla beraber liman eklentisi de aldım.
Ara
Settlers 6 History Edition ve Anno 1800'tüm tüm sezonlarını aldım.
Ara
Normalde 12 Haziran'da bitiyordu. Uzatılmış. 22 Haziran 17:00'da bitecek. Yetişemeyen varsa tekrar değerlendirebilir. 

Anno dışında kayda değer kupon indirimlerini de ekleyeyim. Anno 1800 için DLC'leri en ucuza nasıl alacağınızı buradan okuyabilirsiniz.

Sepette FORWARD kodu ile uygun indirimlerle alacağınız oyunlar ve indirimli fiyatları:

Buradaki oyunlardan Anno 1800 etkinliği ve Rainbow 6 Siege etkinliği yapılmaktadır.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ubiconnectten almak getek dimi ben kozmetik olan dlc leri almak istiyorum city lights vb gibi bunlari tek sepete atip indirim uygulayabilir miyim?
Ara
Toplamda 80 TL yapıp FORWARD kodunu kullanacaksın.
Tamamdır 89 liralık ekleyınce 60 lirasını dustu 29 liraya eksik olan kozmetik eklentileri de aldım amusement pack city lights vb gibi
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.