EU4 Savaşa Çağırma Sorunu
beyler sa muteefiklerım savaşa girmiyor birine savaş açıcagım zaman muteefıklerımın yanında geleceklerıne dahil yeşil tik oluyor ama çağırdıgımda savaşa girmiyorlar neden
Ara
Selam, hoş geldin foruma.
Yeşil tiki gördükten sonra savaşa çağırmak için kutucuğa basıyorsun değil mi?
(25-12-2016, 00:54)Duman : Selam, hoş geldin foruma.
Yeşil tiki gördükten sonra savaşa çağırmak için kutucuğa basıyorsun değil mi?

evet basıyorum kutuyu  işaretliyorum daha sonra savaşı başlatıyorum bakıyorum hiç bir muttefikim girmemiş
Ara
Peki savaş başladıktan sonra tek tek o ülkelere geçip Call to Arms yapabiliyor musun? Eğer kabul etmiyorlarsa sebep olarak ne yazılmış?
Ek olarak oyun son sürüm mü? Eski sürümlerden birinde bu tür bir bug vardı.
Hoşgeldin.
Bir versiyonda öyle bir problem vardı. Eğer oyunun orjinal değilse ve en son sürüme güncelmememişsen o problem sende olabilir.
Ara
(25-12-2016, 01:00)Duman : Peki savaş başladıktan sonra tek tek o ülkelere geçip Call to Arms yapabiliyor musun? Eğer kabul etmiyorlarsa sebep olarak ne yazılmış?
Ek olarak oyun son sürüm mü? Eski sürümlerden birinde bu tür bir bug vardı.

ilgilendiğin için teşekkür ederim kardesım kafayı yiycem bu sorunu çözemessem oyunun sürümü 1.19 veya 1.18 falan galiba ve call to armies yapmaya calıstıgımda bunu diyor already called to one of the active wars 
Ara
Muhtemelen verrsiyon sorunu. Oyununu en son versiyona getirirsen böyle bir problem kalmaz diye tahmin ediyorum.
Ara
(25-12-2016, 01:09)PashaZade : Muhtemelen verrsiyon sorunu. Oyununu en son versiyona getirirsen böyle bir problem kalmaz diye tahmin ediyorum.
teşekkür ederim deniceğim umarım olur hocam ya kafaya taktım oyundan zevk alamıyorum bu sorun yüzünden
[+] 1 üye ErenYL nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.