Tanıtım: Hearthstone - Tavern Brawl: Just A Hallucination
Ak0YWL.jpg

Bu haftanın brawl'ı Just A Hallucination, bu brawl ilk defa yapılıyor.

Just A Hallucination
Bu brawl'da oyuncular kendi sınıflarını seçebiliyor, sınıflarını seçtikten sonra destelerinde belli bir sayıda Hallucination kartı ve rastgele büyü kartları bulunuyor. Oyuncular oyuna 2 mana ile, birinci turlarına ise 3 mana ile başlıyorlar. Hallucination kartının doğası gereği, karşınızdaki oyuncunun kullanacağı kartlar büyük ölçüde sizin sınıf tercihinizle belirleniyor.

200px-Hallucination%2855592%29.png?versi...cafc23523b
Bu haftanın brawl'ını beğendim, discover olması, dolayısıyla 3 kart arasından tercih etmek (doğru kartı seçmek) ve doğru anda bu rastgele kartların kullanılışı oyunu sanki biraz daha stratejik hale getiriyor. Ancak maçlar felaket uzun sürüyor.
1 haftadır girmiyordum, bugün bir bakalım bakalım.
Ara
Brawl çok eğlenceli. Sınavımın olduğu haftaya gelmesi şanssızlık oldu biraz
Ara
Bu haftanın tavern brawl'ı yine bu.
Ara
Sürekli kendi seçtiğin class yüzünden kendine zarar verdiğin düşüncesi çok rahatsız edici oluyor.
Ara
Ben kötü bi sınıf seçiyorum o yüzden, Warrior discover kartları kötü oluyor çoğu zaman.
Ara
Shamanın class kartları çöp shaman alabilirsiniz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.