Büyük İndirim: Steam 2016 Yaz İndirimleri
parlak kart düştü bari şuan +1.80 kazançtayım bakalım flash indirimlerin olmaması üzdü nerde eski saleler :(
p8RNv0.png
Cs go indirime girdi 12 tl oldu alacakların haberi olsun
Fire parlak kart nasıl düşüyor ?
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(24-06-2016, 02:21)cemal : Cs go indirime girdi 12 tl oldu alacakların haberi olsun
Fire parlak kart nasıl düşüyor ?

Şans
p8RNv0.png
81Xn37.png

Çok şükür bu yaz indirimlerinide tamamladım. AAA oyunların hiç birine doğru düzgün bir indirim gelmediği için satın almaktan çekindim.
76561198032000419.png
Ara
Coh 2 ve Civ 5 nasıldır acaba daha önce oynamadım da (tamam vurmayın)
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
(27-06-2016, 04:35)forgiven : Coh 2 ve Civ 5 nasıldır acaba daha önce oynamadım da (tamam vurmayın)

Civ5 muhteşem bir oyun. Ama çok zaman yiyor. Sabırlı olman gerek, özelliklerine bakabilirsin kült oyun.
Coh2 işi paraya dökmüş generaller falan çok az düşüyor gidip satın alıyorsun. Coha göre mapleri daha güzel, savaş tıkanmıyor. Al oyna beğenmezsen iade edersin.
Ara
2 gün önce 40 kuruştan sattığımız kartları şu an 20 kuruşa zor satıyoruz.Kolay satalım diye ucuza pazara koyan tipler yüzünden  (N)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.