Büyük İndirim: Steam 2017 Yaz İndirimi
Benim için indirimler biraz sönük geçiyor. İstek listemde 1500+ oyun olsa da alacak adam oyun yok gibi. "Bunu daha önce oynadım, ha şunu bitirmiştim." diye dolanıyorum o kadar oyunun içinde. Steamdeki amacım daha önce oynadığım oyunları bir kere de Steam'de oynayıp bitirmek ama insan yeni bir şeyler arıyor tabi. Ayrıca Steam biraz havasını kaybetti benim için. Oyun koleksiyonu yapmak hobim diyebilirim ama dijital oyun koleksiyonu biraz sıkıcıymış. Oynamadığım oyunların fiyatı ise 100 liradan aşağı değil. :/

Şu ana kadar sadece Men of War: Assault Squad 2 aldım.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Oblivion year edition sağolsun @Windfall42'den geldi. Şimdi de @momidik'ten Shadow of Mordor beklemekteyim :wink:
Ara
http://steamcommunity.com/id/SiwasL58/wishlist

Bende burdakileri almak istiyorum ama hepsini bir anda alamam :D
Ara
http://steamcommunity.com/id/stratejipengueni/wishlist
Ara
4 TL ve altı oyun önerileriniz?
Bir filtreleme sistemi yok mu Steam'in?
Ara
(24-06-2017, 12:28)Dionysos : 4 TL ve altı oyun önerileriniz?

5tl ve 10tl altı diye bir filtreleme sistemi var. Ne gibi bir oyun istiyorsun ona göre önerecem.
Ara
To the Moon ve Stronghold Crusader
Sic Parvis Magna
Ara
Hangi LEGO oyunlarından almamı tavsiye edersiniz, LEGO oyunu almamı tavsiye edermisiniz ?

LOTR ve Marvel Super Heroes var bende.

Bu arada ilk safhada hangi oyunları almak istediğimi de yazayım.

L4D2
Tomb Raider
Goat Simulator
Just Cause 2
Rogue Legacy
Knights of Honor
Blood and Bacon
Half-Life Complete
Don't Starve Together (HEDİYE)

Bu da bizim istek listemiz.
Ara
dst ve l4d2 al pasham oynarız bi ara
Sic Parvis Magna
Ara
(24-06-2017, 14:40)altnkurt : dst ve l4d2 al pasham oynarız bi ara

DST var zaten, arkadaşlara alıyorum.

L4D2 da bakalım, Kars'ta ne kadar imkanlar yeterli olacak benim alabileceğim türden bilemiyorum sad.
Ara
4.5 TL ye Medieval Total War var. Eski oyundur ama 4.5 liraya değer bence.
2.70 TL ye Insurgency var.Hiç oynamadım ama CS ile CoD karışımı bir oyun sanırım.
Bu arada "5 TL altı" filtresi mevcut.
Ara
Microsoft RTS Collection
9 ürün içerir: Age of Empires III: Complete Collection, Age of Empires II HD: The Forgotten, Age of Mythology EX, Age of Empires II, Rise of Nations: Extended Edition, Age of Empires II HD: The African Kingdoms, Age of Mythology EX: Tale of the Dragon, Halo Wars: Definitive Edition, Age of Empires II HD: Rise of the Rajas
Microsoft RTS Collection paketinin içeriği hesabınız için kişiselleştirildiğinden ötürü bu paket hediye olarak satın alınamaz.
66,91 TL
Ara toplam:
0,00 TL
Vergiler:
66,91 TL
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(24-06-2017, 16:33)Sübaşı :
4.5 TL ye Medieval Total War var. Eski oyundur ama 4.5 liraya değer bence.
2.70 TL ye Insurgency var.Hiç oynamadım ama CS ile CoD karışımı bir oyun sanırım.
Bu arada "5 TL altı" filtresi mevcut.

Az önce Half Life 1 ve 2 nin 1.80 TL olduğunu gördüm.Sattığım birkaç kart ile rahat rahat aldım.
Left 4 Dead 2 3.10 TL sanırım sonraki hedefim bu.Ve indirimler bitene kadar kart toplayıp satarak bunlar gibi ucuz oyunları toplamayı planlıyorum.
Bunlar dışında 7.5 Liraya düşmüş olan Warbandı alıcam.
Ara
DLC'siz olduğu için oynamaya pek yanaşmadığım Civilization V'in DLC'lerine gelen indirimi görünce dayanamayıp aldım hepsini. 3-4 lirada kartlardan toplamıştım 13-14 liraya falan geldi bütün DLC'ler. Şimdi indirdim büyük ihmital bayramdan sonra sıfırdan başlayacağım tamamen.
76561198032000419.png
[+] 1 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Evet. Geçmiş olsun. Dayanamadım ve daldım yine. Bayramlıklarımı aldım sanırım. Şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun.

Ayrıca çoluk çocuğa da bayram harçlığı vermeyi ihmal etmedim.

4MbBd0.jpg
r2ZPYM.jpg
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu alttakiler hediyeyse helal olsun :)
Ara
(25-06-2017, 01:26)Feldmarschal : bu alttakiler hediyeyse helal olsun :)

Sadece Stronghold Crusader aldım bikaç kişiye. Ötekiler değil :smile:
Sic Parvis Magna
Ara
@altnkurt Aldığın kişilerle beraber atalım bir multi.
Ara
ZE7vOa.png

Aşağı yukarı bunları alacağım.Sizce ekle/çıkar dediğiniz oyunlar neler?

Middle-earth: Shadow of Mordor'ıda Ekledim
Ara
Reus ve "Borderlands"leri çıkar bence. Reus bana oldukça sıkıcı ve yüzeysel geldi, tanrı simülasyonlarını sevmeme rağmen. Borderlands'in ilk oyununu 10-11 saat gibi oynadım, ilk 2 saati keyifliydi fakat sonra daire çiziyormuşum gibi (kısaca oyun kendini tekrar ediyor) hissettirdi. Hikayesi çok havadaydı. Bayık bir oyundu. Tabi oyunu tek başıma oynadım belki co-op eğlencelidir. Fakat sanmıyorum. İkinci oyunu da oynadım biraz. İlk oyundan çok uzaklaşamamış. Hiç uğraşamam, deyip kapattım. Reus için 3,60 fena değil fakat Borderlands'ler o parayı hak etmiyor. Ben satın aldığımda, emin değilim, 12 TL'ye almıştım galiba ikisini birlikte. İlk oyun GOTY idi, ikincisi normal sürümdü.

Limbo güzel oyundur. Fakat vakti zamanında GOG'da bedava verilmişti galiba. Emin olamadım. Grand Ages: Medieval'i oynamadım fakat hakkında çok iyi şeyler duymadım. Sitede incelemesi var göz at derim.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.