Büyük İndirim: Steam 2019 Yaz İndirimi
Hepsi oynanacaksa 1 -> 2 -> 3 oynamak en iyisi. Lore'u genel hatlarıyla anlamak için birer kez bitirdikten sonra 2-> 1-> 3 gibi bişeyden tekrar bitirmek lazım ama :d

@Gurt
Ara
cossacsk 3 alacağım..yalın halini mi almalıyım yoksa 2 katı fiyata 3 dlc ekli uzatılmış versiyonunu mu almalıyım ? skirmish mod oynarken dlc sayesinde yeni ülke alabilecek miyim ? önemli olan bu.yoksa single player pek önemli değil.
Ara
DLC'li oyunlarda DLC'siz oynamak genellikle eksik bir oyun deneyimine yol açıyor. Bu nedenle DLC'li versiyonu tavsiye ederim her zaman. Ama Cossacks 3 özelinde DLC'lerin ne kattığını bilemiyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
O dlc ler 9 tane devlet ekliyor
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
9 devlet demek parasını sonuna kadar hakediyor demek..6 saat kala tüm dlcler ile beraber alıyorum.teşekkür ederim.
Ara
(01-07-2019, 21:41)altnkurt :
(26-06-2019, 15:24)altnkurt : Dead Cells aldım. Çoktandır korsan oynuyordum. 26 liraya kesinlikle değiyor.
Deus Ex: Mankind Divided aldım. Cyberpunk 2077'nin etkisi hala üstümde. Ona en yakın oyun olarak da bunu öneriyorlardı. Fiyatı da 12 lira gibi bir şey. Ben 20 liraya deluxe sürümü aldım.
GTA Trilogy aldım. Çoktandır almayı planladığım eskiye yönelik koleksiyon amaçlı bir satın alımdı bu. Fiyatı da ucuz. 16 lira. Aslında Mafia Trilogy alacaktım da artık bi dahaki indirime. 46 liraya Mafia 3'ün de dahil olması baya iyi aslında.
Bu şekilde 60 liraya kapatıyorum bu indirimi de. Vatana millete hayırlı olsun.

17.60'a Software Inc., 13.20'ye Another Brick in The Mall ve 30 liraya Project Hospital alarak oynamayacağım oyunlar kategorisine biraz daha yatırım yapasım geldi. Humble'ın aylık paketinden belki bunlardan birisi çıkar umuduyla ayın 5'ine kadar beklemeye devam edeceğim. Ardından muhtemelen bu 3 oyunu da kütüphaneme katmayı planlıyorum. Bu arada hala Mafia Trilogy gözümü çeliyor.

Software Inc., Another Brick in The Mall ve Project Hospital'i üstte yazdığım fiyata aldım. Üstüne 10 liralık da jetonlardan gelen indirimi görünce KSP'nin Breaking Ground dlcsini 49(-10) liraya sepete ekledim. 160 liraya çıktı sanırım total. İnşallah oynamayacağım birşeyler almamışımdır yine.
Sic Parvis Magna
Ara
abi küfretmemek için kendimi zor tutuyorum sözde kapitalizm devrindeyiz fakat paramla alışveriş bile yapamıyorum çıldıracam
ilk önce bu hatayı veriyor
"Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz."
sonra tekrar başka yöntemler denediğimde son 1 saatte çok satın alma" işlemi gerçekliştirdiniz bekleyin " diyor bekliyorum sonra tekrar satın almaya çalıştığımda "Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz." diye hata veriyor ve yine steam ben senin ta neyse
alış veriş geçmişini kaldırın dediler gittik hesap detaylarına ulan kaldırma tuşu yok anasını satayım bir tanesine girdim kaldırdım diğerlerinde o butonda yok steam kafayı mı yedin lan?
ya artık ne bileyim yapacak tek birşey kaldı o da internetten key almak başka çare yok gibi gözüküyor.
Ara
Medal of Honor:Airborne aldım.Ama sıradan bir FPS oyunuymuş ben paraşütçülük teması daha iyi olur sanıyordum.Sniper Elite 4 aldım.Oyun fena değil ancak en güzel silahların DLC ile satılmasını sevmedim ve düşman askerlerinin kişiliklerini görmek ilginç olmuş.Masumları öldüren askerlere acımadım,masum askerleri olabildiğince az öldürdüm.Arkadaşlarla oynamak için PUBG denen illeti aldım.Uzun zamandır başlamak istediğim Yakuza serisine de Yakuza 0 ile giriş yaptım.Oyun güzel ancak açık dünyaya pek odaklanmamaları kötü olmuş.EU4 için de bir iki müzik paketi aldım.Toplamda yaklaşık 95 TL tuttu.Pek para verebileceğim bir zaman değil yaz indirimi.Kışın olsa 95 değil 950TL harcardım,ki zaten birçok yeni oyun geleceği için bu para değerdi örnek olarak Destiny 2,bir umut Bannerlord ve COD:MW4.
[+] 1 üye Spartan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.