Büyük İndirim: Steam Kış 2015 İndirimleri
(23-12-2015, 18:05)Royal Guard : men of war 2 nasıl ?
yani oynanışı Age of gibi falanmı ?

Company Of Heroes gibi olması lazım .
Ara
(23-12-2015, 18:05)Royal Guard : men of war 2 nasıl ?
yani oynanışı Age of gibi falanmı ?

men of war assault squad 2 men of wardan farklı assault squad normal mow dan biraz farklı age of gibi değil tek tek asker kontrol ediyorsun ama asker yönetimi ayrıntılı bir de puanla asker çağırıyorsun bunuda asker öldürerek birde outpost tarzı bölgeler var bayrak falan var buraları ele geçiriyorsun normal mowda ise belli miktar askerle sana verilen görevi yapıyorsun bunda ise istediğin kadar askerle tüm outpost tarzı yerleri ele geçiriyorsun multiside güzel olur bir oynanış videosu izle daha iyi anlarsın
"Biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz ama davamızdan vazgeçmeyiz " Prof.Dr.Necmeddin Erbakan
[+] 2 üye elbruznart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
assault squad 2 den bahsetmiştim.
bilmiyodum men of war 2 diye başka oyun olduğunu :D
Ara
-Men of War ; Normal senaryosu olan görevden göreve atladığınız temalı bir oyun.

-Assault Squad ; Multiplayer için dizayn edilmiş. Karma veya bölümsel temaları olan Men of War.

-Men of War 2 yok , Men of War : Assault Squad 2 var.

-Assault Squad ile Assault Squad 2 neredeyse aynı diyebilirim.

Bana kalırsa Company of Heroes = Civilization ise Men of War = Europa Universalis'tir. Detay vb. konularda.
n20GdM.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.