Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.12 (%100)
İyi günler oyunun güncel türkçe yaması ile oyundaki culture traditions ethoslarının açıklamalarını göremiyorum yani ethosların üzerine geldiğimde detayları yazmıyor bu sorunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek var mı
Ara
(16-02-2022, 12:53)Beyonderson : İyi günler oyunun güncel türkçe yaması ile oyundaki culture traditions ethoslarının açıklamalarını göremiyorum yani ethosların üzerine geldiğimde detayları yazmıyor bu sorunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek var mı

Türkçe yama henüz, CK3 için son çıkan versiyon 1.5 güncellemesi ve Royal Court DLC'si ile gelen metinleri içermiyor. Bu yüzden sorun yaşıyorsunuz.
76561198034761601.png
Ara
(16-02-2022, 12:53)Beyonderson : İyi günler oyunun güncel türkçe yaması ile oyundaki culture traditions ethoslarının açıklamalarını göremiyorum yani ethosların üzerine geldiğimde detayları yazmıyor bu sorunun nedeni ne olabilir yardımcı olabilecek var mı
türkçe yamayı kapatırsan görebilirsin
Ara
Öncelikle yaptığınız iş için çok teşekkür ediyorum. Ben her gün yama çıkmış mı diye en az 2 kere girip bakıyorum. Evet biliyorum bu söylediğime karşısınız ama her gün heyecanla girip hayal kırıklığına uğramaktansa tahmini bir yüzde paylaşabilseniz en azından ona göre beklentiye girsem, her gün bakmam en azından. 1 aya çıkmaz deseniz bile olur.
Ara
(04-03-2022, 00:13)sensation01 : Öncelikle yaptığınız iş için çok teşekkür ediyorum. Ben her gün yama çıkmış mı diye en az 2 kere girip bakıyorum. Evet biliyorum bu söylediğime karşısınız ama her gün heyecanla girip hayal kırıklığına uğramaktansa tahmini bir  yüzde paylaşabilseniz en azından ona göre beklentiye girsem, her gün bakmam en azından. 1 aya çıkmaz deseniz bile olur.
Her gün okuldan eve gelip heyecanla yaptığım ilk ve sanırım tek aktivite.
Ara
Bu haftasonu 1.5/Royal Court sürümü için Kuratörlerin katılım gösterebileceği kalite kontrol programını başlatacağız. Program dahilinde Kuratörler karşılaştıkları hataları bize iletecekler, asıl %100 çıkışı öncesinde bu hataları gidermiş olacağız.
[+] 7 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Arkadaşlar çevirinin kolay olduğunu düşünüyor sanırım.
Ayırt etmesi çok basit;

Uluyorsa Kurt'tur, Yalıyorsa İt'tir.
Ara
(04-03-2022, 16:30)BigFenrir : Arkadaşlar çevirinin kolay olduğunu düşünüyor sanırım.
Aşırı zor... Bir ara kitap çevirmeye çalıştım ve novel olduğu halde 3000 kelimeyi bir günde zor çevirdim...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ck3 masaüstünde duruyor
duman'ın çevirisini bekliyor
paradox türkleri umursamıyor
bizi duman gibi yiğitler kurtarıyor
[+] 1 üye emirzeus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kolay gelsin yamayı gücellediğinizde oynarım 1.5 ile emeğinize sağlık
Ara
(04-03-2022, 13:44)Duman : Bu haftasonu 1.5/Royal Court sürümü için Kuratörlerin katılım gösterebileceği kalite kontrol programını başlatacağız. Program dahilinde Kuratörler karşılaştıkları hataları bize iletecekler, asıl %100 çıkışı öncesinde bu hataları gidermiş olacağız.
Hocam küratör değilim, hiç olmayı da istemedim ama oyunu çok hızlı şekilde oynayıp çoğu eventi okur ve görürüm. Test etmek ve hata bulmak için yardımcı olabilirim, harf hataları ve anlatım bozukluğu da dahil. Döneceğinizi düşünmesem de iyi niyetle discord adresini bırakıyorum. T0P4L#5262   Tekrardan kolay gelsin.
Ara
Daha önce çıkan yamalarda yamalardaki eksik/hata bildiriminde bulunmuştum. Uygun görülürse 1,5 Türkçe yaması çıkmadan önce de bu şekilde raporlayabilirim.
Ara
royal court dlc si için yama gelicek mi?
Ara
(04-03-2022, 13:44)Duman : Bu haftasonu 1.5/Royal Court sürümü için Kuratörlerin katılım gösterebileceği kalite kontrol programını başlatacağız. Program dahilinde Kuratörler karşılaştıkları hataları bize iletecekler, asıl %100 çıkışı öncesinde bu hataları gidermiş olacağız.

@aries soruna cevap olur sanırım.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara

Merhaba, Twitch ve Youtube içerik üreticisiyim. Aşağıdaki serinin de sahibiyim. Test aşamasında var olup CK3 yayınlarıma tekrar başlamak isterim. Selamlar.

[+] 2 üye AltayKhan_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
yama için teşekkürler :pray: :pray:
Ara
elinize emeginize saglık
Ara
Emeğinize sağlık. Cansınız. :)
Ara
Cogu kisinin ck ya baslama sebebisiniz elinize saglik.
[+] 1 üye casaryus96 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kurulumunda en çok uğraştıran yama bu olabilir ama açıkçası sonuna kadar değdi . Şu ana kadar gördüğüm en kaliteli ve gönüllü yapılmış çalışma olabilir elinize sağlık.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.