Crusader Kings III Türkçe Yama - İndirme Konusu: 1.12 (%100)
Teşekkürler.
Ara
Sonunda, henüz tamamlanmamış olsa da ilerlemeyi görmek iyi geldi. Elinize sağlık.
[+] 1 üye noWictor nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uyumluluk yaması için teşekkürler oyun daha oynanabilir durumda artık ellerinize sağlık.
Ara
ellerinize sağlık.
Ara
yama hakkında gelişme nedir? son durum bilgisi olan var mı
[+] 1 üye Kingmen68199 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yama şu an 1.9 sürümü ile uyumlu ve güncel olarak çalışıyor. 1.9 içeriklerinin %84.01'i çevrilmiş durumda. Çevrilmemiş yeni içeriklerden İngilizce satırlar ile karşılaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-07-2023, 21:54)PCOyun : Yama şu an 1.9 sürümü ile uyumlu ve güncel olarak çalışıyor. 1.9 içeriklerinin %84.01'i çevrilmiş durumda. Çevrilmemiş yeni içeriklerden İngilizce satırlar ile karşılaşabilirsiniz.
anladım hocam %100'de 100 çevrilsinde indirelim acelesi yok bekleriz
Ara
umarım en kısa sürede %100' de 100 olur sabırsızlıkla bekliyoruz admin
Ara
yeni sürüm ne zaman gelcek
Ara
yeni sürüm için yama yayınlandı mı ? çocu büyütme sürümü geldi ya
Ara
Yayınlandı.
WhaW8Am.gif
Ara
(02-09-2020, 08:42)Ragnvaldr :
(02-09-2020, 02:40)mcbabayaro_57 : acaba xbox üzerinden oynarken türkçe yama çalışır mı?

Xbox derken game pass'i kastediyorsunuz sanırım. Paradox Mods'dan abone olursanız çalışır.
tek bendemi sorun var manuel indridim olmadı abone oldum oda vallahi kafam yandı
Ara
(02-09-2020, 09:50)mcbabayaro_57 :
(02-09-2020, 08:42)Ragnvaldr :
(02-09-2020, 02:40)mcbabayaro_57 : acaba xbox üzerinden oynarken türkçe yama çalışır mı?

Xbox derken game pass'i kastediyorsunuz sanırım. Paradox Mods'dan abone olursanız çalışır.
evet game pass kastettim çok teşekkür ederim. bir de şunu sormak istiyorum. bundan 2 yıl önce gaza gelip ck 2 yi büyük expansion paketleriyle almıştım sizce onu mu oynamalıyım yoksa ck 3 mü sanırım savaş mekanikleri ck 2 nin farklı ve daha çok hoşuma gitti

Knka her adamını 3 kere düşünmen gerek ve kesinlikle ve kesinlikle 3 fazla çocuk yapma soylular da fazla yetki verme

Knka her adamını 3 kere düşünmen gerek ve kesinlikle ve kesinlikle 3 fazla çocuk yapma soylular da fazla yetki verme

Yapabildinmi yamayı acaba?
Ara
yamayı indiremiyorum
Ara
(29-10-2023, 14:57)yargıç : yamayı indiremiyorum

yamayı indirebilirsin
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
v1.11 için yama gelecek mi?
Ara
Yama seneye çıkar artık:)
[+] 1 üye nullo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Versiyon 1. 11.3 için Yama desteği kullanılabilir mi ?
Ara
Yama desteği kullanılabilir mi ne demek?
(21-01-2024, 15:12)Whiteknight108 : Versiyon 1. 11.3 için Yama desteği kullanılabilir mi ?
1.11'in bütün sürümlerinde %100 oranında çeviri mevcut olması lazım.
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.