Dizi: Battlestar Galactica (2004)

Battlestar Galactica (2004 TV series), Battlestar Galactica evreninde geçen, 2004-2009 yılları arasında yayınlanmış tv dizisi.
Her biri 44 dakika olan 75 bölümden ve toplam 4 sezondan oluşmaktadır.

IMDb Puanı: 8.7

Arkadaşlar ben diziye yeni başladım mini seriden. Ama bu robot kadınla beraber olan adamın bilgileri nasıl sattığını anlamadım. Kadın ben robotum dedi bombalar patlamaya başladı.
Ara
Diziyi izleyeli uzun zaman oldu tam hatırlayamıyorum ama sanırsam bu Gaius hükümetin bir yerinde çalışırken bu robota güvenlik bilgilerini mi ne veriyordu sanırsam Dünya'nın sonu oluyordu bu da. Vicdanı olarak da o kadını görüyor işte.
Ara
Ama ordan hiç bahsetmiyor dizi ne zaman verdi nasıl verdi bilgi bahsedilmemiş. Bir kere seviştiler sonra ben aslında robotum falan filan. Bu başta çektikleri mini seriyide sevmedim dizinin kendi güzelmi?
Ara
Bu flashbackleri yavaş yavaş yapıyorlar son sezona kadar gösterecekler o olayları.
Ara
Eyvallah
Ara
Kanımca en iyi bilim kurgu dizilerinde ilk beşe girebilecek bir dizidir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.