Dizi: Chuck (2007)
chucklogo.jpg

Chuck 2007'de yayınlanmaya başlanmış Amerikan aksiyon/komedi/drama dizisi.
Toplam 91 bölümü bulunmaktadır ve her bölüm 40 ila 46 dakika arası uzunluktadır.

Chuck ile ilgili sohbet, paylaşım ve tartışma bu konu altından yapılabilir.

Theme song u için bile başlayabilirim aslında ama bitirilecek çok dizim var. Sıra gelmiyor ki yenilerine.
Ara
Genel olarak güzel dizidir ancak malesef ki finali çok kötü/anlamsız diye hatırlıyorum.
(07-07-2017, 21:54)Duman : Genel olarak güzel dizidir ancak malesef ki finali çok kötü/anlamsız diye hatırlıyorum.

How I Met Your Mother gibi mi yani ? Çok sorun olmaz alıştım ben bu duruma.
Ara
Aynen onun gibi denebilir. Onun da konusu yok sanırım bölümde.

Have you met Ted?
(07-07-2017, 21:56)Duman : Aynen onun gibi denebilir. Onun da konusu yok sanırım bölümde.

Have you met Ted?

It s going to be LEGEN wait for it DAARY LEGENDARY.
Ara
Theme Song'u 2. sınıf 8bit bir oyundan alınmış gibiyimş.
G0kMNN.png
Ara
Konudaki aslında main theme değil, main theme yine bugün açtığım CAKE konusunda var 2 konuya birden atmak istemedim.
(07-07-2017, 22:43)GaulTurk : Theme Song'u 2. sınıf 8bit bir oyundan alınmış gibiyimş.

Belki de o yüzden güzeldir. Birçok yönetmenin risk alıp kullanmayacağı bir müziği kullanmayı geçip theme song yapmışlar. Ve hoşta yani bir aksiyon sahnesinde dinlenir.
Ara
Action Theme'ymiş, ben bunu Super Mario'nun aksiyon sahnelerinde dinlerim. Risk ile ilgisi yok yetersiz kalınmış, sana güzel geliyordur saygı duyarım.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.