Dizi: Game of Thrones (2011)
8. sezon Nisan 2019'da başlıyor.
8.sezon neden bu kadar geç gelecek 2019'a kadar bekle bekle zaman geçmez.
[+] 1 üye GandalfınTorunu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-02-2018, 19:16)GandalfınTorunu : 8.sezon neden bu kadar geç gelecek 2019'a kadar bekle bekle zaman geçmez.

8. sezon zaten azcık bişey olcak. Ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi.

Sic Parvis Magna
Ara
Öncelikle fragmanın diziye dahil olmayıp sadece bize sunulan bişey olduğu söylentileri var.
Catelyn ve Eddard Stark'ın konuşmaları dizideki olaylar silsilesinin başlangıcını işaret ediyor. Hepsinin kendi mezarlarını karşılarında görmesi yine bize bi mesaj içeriyor gibi. Yerdeki tüy de Robert'in ilk bölümde Winterfell'e gelip Lyanna'nın mezarına koyduğu tüy. Yine de heyecan verici bi fragman.
Sic Parvis Magna
Ara
ula jon insan akrabağsına böyle şeyler yapar mı diyecem ama sende targaryendin dimi pu rezil herif , bi tükenmediniz adi targaryenler
Ara
Fragmanın diziden bir sahne olduğunu zannetmiyorum gelecek olan büyük savaşı anlamca güçlendirmek için çıkarmışlar gibi geldi bana zaten bildiğimiz şeyler yani.
Ara
zaman ne çabuk geçiyor... 2017 yazında sezon 7 bittiğinde kim bekleyecek 2019 a kadar diye mızmızlanıyorduk. şimdi teaser yayında. şunun şurasında 3 ay kaldı.
[+] 1 üye Carpathia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

8. Sezon fragmanı çıktı.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Böyle bir silinmiş sahneye denk geldim, oldukça hoş özellikle Pycelle karakteri itibariyle.

Eh hayli silik basladi.
Ara
[+] 2 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Oyuncuların bir araya toplanması ve eski meseleleri gözden geçirme şeklinde bi bölüm olmuş. Klasik giriş bölümü.

Sic Parvis Magna
Ara
unknown.png

İlk bölüme gelen eleştirilerden sonra Kit Harrington dayanamayıp seyircilere saydırmış.
Sic Parvis Magna
Ara
Bronn sahnesi güzeldi. Biraz meme görmemiz iyi oldu. Qyburn'un kitapta yaptıklarını bildiğim için kızlarla karşılaşınca biraz gerildim, dizide o tarz işler için zaman kalmadı artık. Yine de Umber sahnesi harici etkilenmedim. Serpiştirilen espriler ise ne yazık ki hiçte istemediğim günümüzün Amerikan filmlerine doğru çekiyor diziyi, çok geç.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.