Dizi: House MD (2004)
162837-frederika_1440x900.jpg

House M.D. 8 Sezon 176 bölümlük bir drama dizisi. Başrolde Hugh Laurie varken ayrıca dizi Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Jennifer Morrison gibi oyuncuları da kadrosunda barındırıyor.

Dizinin her bölümü farklı bir hastanın teşhis konulması ve tedavisi sürecinde yaşananlardan oluşuyor. Huysuz, aksi ve ilaç bağımlısı olmasının yanında özel bir teşhis koyma yeteneğine sahip Gregory House ve ekibi teşhis koymak için çabalıyor.

Ara
8.Sezondayım şu anda. Her bölüm aynı pratikte ama bazı tek tük bölümler dışında sıkmadan izlettiriyor. İzlediğim en kaliteli dizilerden diyebilirim. Karakterler ve karakter analizleri gayet iyi.
Ara
Az önce Türkiye versiyonu olan Hekimoğlu'nun birinci bölümünü izledim. Başarılı olmuş diyebilirim bu kadar beklemiyordum. Tabi House vs God bölümü gibi bölümleri ve belaltı atışmalarını göremeyiz muhtemelen ama yinede olmuş gibi.
Ara
Geçenlerde izlemeye başladım. İlk sezonlarda deneyip sonra dizinin genel işleyişine uymadığını fark ettikleri villain arclar dışında bayağı eğlenceli gidiyor. Genel manada dizi hakkında ilk sezondaki "hastaneyi finanse eden zengin eleman" ve daha sonra House'a kafayı takan polis eleman dışında eleştirecek pek bir şey bulamıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Zamanında yarım bırakmıştım, yardımcı ekip değişince hoşuma gitmemişti.
bana omar eppsi sevdiren dizisidr top 10 listemin içinde bu dizi ancak hekimoğlunun jenerik müziği daha güzel
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.