Dizi: Percy Jackson and the Olympians (2023)

Yarı tanrı Percy Jackson, Olimpos tanrıları arasında bir savaşın çıkmasına engel olmak için Amerika'da bir maceraya öncülük eder.

Tür: Aksiyon, Macera, Aile
Çıkış Tarihi: 20 Aralık 2023

Başroller:
Walker Scobell, Aryan Simhadri, Leah Jeffries

tTRiYax.png
Ara

Çıkış tarihi için 2024 diyorlardı ama yukarıdaki trailer'ın çıkışıyla 20 Aralık 2023 olmuş.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Disney düzgün dizi çıkartmayı başarırsa şaşırırım. Disney+ çıktığından beri çöp dizi spamlıyorlar. Arada eh işteler çıkıyor ama
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Konu ilgi çekici, belki çoğu malum popülist diziden daha iyi olabilir. Uygulama da iyi olursa izlenilebilir.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5 kitabı tek bir sezondamı işleyecekler yoksa sadece ilk kitap 1. sezon mu olacak
Ara
@baywatch06 Toplamda 5 sezon olmak üzere her sezon bir kitabı konu alacak deniyor.
tTRiYax.png
Ara
Benim bildiğim animasyon dizisi yapılıyordu. Live actiona mı döndüler.
Ara
Animasyonu hakkında bir bilgim yok.
tTRiYax.png
Ara
(12-09-2023, 12:55)reddga : @baywatch06 Toplamda 5 sezon olmak üzere her sezon bir kitabı konu alacak deniyor.
rahatladım zamanında sinemada sadece ilk iki filmini izlemiş ve devamı nerede diye düşünüyordum sonradan 5 kitap  olduğunu anladım ve bu seriyi iyice merak etmiştim
Ara
Kitap olarak beşten fazla. Beş kitapta başrol Percy diğer kitaplarda yan rol fakat hikayesi devam ediyor.
[+] 1 üye BigUnicorn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
okey.
Ara
tTRiYax.png
Ara
güzel gözüküyor
Ara

Minotor sahnesi gelince bi' ürperdim. Kitaplara sadık kalmışlar gibi gözüküyor.
tTRiYax.png
Ara

Son 4 gün.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
sonunda
Ara
İlk 2 bölüm çıktı.
tTRiYax.png
Ara
ilk iki bölüm güzel

ilk iki bölüm ilk filmin yaklaşık ilk yarım saatini filan işliyor ve neredeyse uygun gidiyor belli yerleri dğeiştirişler ama bence güzel
Ara
(21-08-2023, 12:44)reddga :

uzun zamandır beklediğim bir film serisinin(aynı zamanda kitap) devamı, merakla izleyeceğim umarım çöp etmezler çünkü konu inanılmaz iyi.
[+] 1 üye Reflexssm nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3.bölüm gayet güzeldi 4. bölümü iple çekiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.