Dizi: Stranger Things (2016)
Görsel

Çıkış Tarihi: 15 Temmuz 2016

Hawkins'de bir arkadaş grubu Mike'ın evinin bodrumunda uzun süren bir Dungeons & Dragons seansından sonra evlerine dağılırlar. Eve dönüş yolunda en son yalnız kalan Will esrarengiz bir şekilde kaybolur. Annesi Joyce ise oğlunu bulmak için polis şefi Jim Hopper'a danışır fakat işler düşündüğünden çok daha karmaşık bir haldedir.

Yaratıcılar
Matt Duffer, Ross Duffer

Oyuncular
Millie Bobby Brown - Eleven
Finn Wolfhard - Mike Wheeler
David Harbour - Jim Hopper
Natalia Dyer - Nancy Wheeler
Winona Ryder - Joyce Byers
Gaten Matarazzo - Dustin Henderson
Caleb McLaughlin - Lucas Sinclair
Charlie Heaton - Jonathan Byers
Joe Keery - Steve Harrington
Noah Schnapp - Will Byers

WhaW8Am.gif
Ara
İlk iki sezoni saglam olup 3.sezonda sacma sapan iliskilerle ergen dizisine donmustur. Bu arada jim hooper reisin askerleriyiz.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Diğer Netflix orijinal dizilerine kıyasla daha başarılı buluyorum bunu. İlk iki sezonun sağlam olmasına katılsam da bence üçüncü sezon da o kadar kötü değildi. Dizi dördüncü sezonunda daha dışa açılacağı için bizi nasıl bir şeyin beklediğini göreceğiz ama sanki kendini tekrar edecek gibi.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni sezon 2022'de geliyormuş.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Ayın 27'sinde yeni sezonun ilk yarısı çıkmış, izledikten sonra yorumlarımı yaparım.
WhaW8Am.gif
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son sezonu zaten önceki sezonları izlediğim için izleyecektim fakat dizi kendini aşmış diye düşünüyorum. Dizinin açık ara en hoşuma giden sezonu oldu ve bunu daha yayınlanan yedi bölümün sadece beşini izleyerek söyleyebilirim. Dizinin geçtiği dönemden ötürü kullanılan şarkılar cidden çok iyi oluyor, onun dışında bilmediğiniz dönem şarkılarını da keşfedebiliyorsunuz. Son iki bölümü de izledikten sonra daha detaylı bir yorum yapacağım ama kesinlikle gidişattan aşırı memnunum, önceki sezonları izleyip pek memnun kalmadıysanız bu sezon daha çekici gelebilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Sezonun ilk yarısı tek kelime ile muhteşemdi. Sezon bu kadar, önümüzdeki sezon görüşürüz deseler hiç yadırgamazdım ama bunun bir de ikinci yarısı var. Dizinin ilk sezonları çok "Netflix" havasına sahip. Çok düşünmeden tüketilebilecek basit içerik, gençlik draması + bilim kurgu. Ama son sezon bir başka olmuş. İzleyin, sonradan iyileşiyor mevzusuna alışkın biri olarak önerebilirim fakat bunu çekemeyecek insanlara uygun bir içerik değil. Büyük bir Lost fanı olarak aynı hayal kırıklığını tekrar yaşamamayı umuyorum.

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4.sezon 2.part teaser

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Dizinin ikinci yarısı, son iki bölüm, çıktı.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.