Animasyon: He-Man and the Masters of the Universe (2021)
Görsel

He-Man and the Masters of the Universe

He-Man and the Masters of the Universe, aynı ismi taşıyan 1983 yapımı He-Man and the Masters of the Universe adlı klasik çizgi filmin Netflix tarafından yapılan rebootu.

Ara
Fragmanı izledim. Öncelikle animasyon tarzından hoşlanmadığımı söylemeliyim. Aksine Masters of the Universe: Revelation'ın daha ciddi animasyon tarzı çok daha hoşuma gitmişti. Benim endişem tamamen He-Man'i daha önce izlememiş ufak yaş gruplarına hitap etmeleri, ki fragman bu endişemi ne yazık ki pekiştiriyor. Ne kadar geçerli bir kıstastır bilmiyorum fakat fragman YouTube'da "YouTube Kids" olarak işaretlenmiş. Hem videoyu dislike yağmuruna tutmuşlar, 7,7 bin like ve 18 bin dislike var.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bölümünü izledim. Animasyon tarzını ben de beğenmedim. Karakterlerin çoğu oldukça değişmiş, asıllarıyla tek bağları isimleri diyebilirim bu noktada artık neden aynı isimleri kullandıklarını sorgulatıyor.
Ara
Çocukken elimize ilk geçen sopayı havaya kaldırır güç bende artık deyip milleti sopalardık. :) Küçük yaş gruplarına hitap etmesi benimde hoşuma gitmedi ama herhalde yetişkin olduktan sonra sahiplenmekten vazgeçemediğimizden. Bu arada animasyonun tarzı daha farklı olabilirdi eski çizgi filmindeki gibi daha Cüneyt Arkın tarzı bir He-Man daha iyi olurdu sanki.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cocuklugumda he-man kılıcı yaparken nerdeyse parmağını kesmiş biri olarak animasyon tipini begenmedigimi soyleyebilirim. Eski yaşlı fanlarina hitap eden birşey yapmamış olmalari biraz hayal kırıklığı olmuş. Revelation cok daha guzeldi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.