Dizi: Two and a Half Men (2003)
MNwYjJp.jpg

Two and a Half Men, 2003 yılında başlayan 12 sezonluk Amerikan sit-com dizisi.
Charlie Sheen'in 9. sezon öncesinde kovulması sebebiyle son 4 sezonda Ashton Kutcher bulunur.

IMDB: 7.0
Konusunun olmadığını görünce açmak istedim, eskiden sevdiğim dizilerden birisiydi ve Sheen'in kovulması, Ashton Kutcher'ın dahil olmasıyla dizinin fiilen sona erdiğini düşünenlerdendim. Geçenlerde Amazon'da denk gelip nostalji olsun diye ilk bölümü açtım, dizi elbette eskiliğini hissettiriyor (telefonlar, bilgisayarlar vs.) ama ilginçtir, diziye dair görüşüm ilk izleyişimden daha farklı oldu:

Bir diğer unsur - başına gelecekler önceden bilindiği için olabilir fakat - Charlie Sheen'in sezonlar geçtikçe çöküşü görülüyor gibi geldi bana. 4. sezonda saçları daha bozuk, yüzü daha katı. Dizi vesilesiyle neler yapmış/neler olmuş diye de biraz baktım. Alan (Jon Cryer) kitap yazmış bu dönemle alakalı, ek olarak Jake'in hristiyan külte katılıp diziyi kötülemesini vs. okumuştum önceleri. Charlie Sheen'in uyuşturucu problemi (winning) malum. Hepsi sonraları o dönemi atlatmışlar, Jake'in tabii kült olayından sonra oyunculuk kariyeri pek tutmamış ama Charlie son videolarda nispeten iyi görünüyor.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.