Dizi: Wheel of Time (2021)
Sonunda zaman carki dizi fragmani geldi. Fanlar bayildi, kendinden gecti, gozyaslarina boguldu.

[+] 5 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cast açıklandığından beri biliyorduk ama Lan çok sırıtıyor, onun dışında seçimlerine lafım yok. Görselleri çok beğendim, beklentisizce bekliyorken resmen gaza getirdi beni. Kitabı okuyanlar birşeylere takılır ama hiç okumamışlar bence çok beğenecek. Umarım beklediğimize değer ve alakasız bir şekilde iptal almaz.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk 2 kitabını okumuştum lisedeyken.3.kitap yanlış hatırlamıyorsam Yenidendoğan Ejderdi oraya geçince üni sınavı var diye devamını getirememiştim.Kaç yıl oldu tabi çoğu şeyi unuttum.Zamanında bir fragman vardı bununla alakalı kısa bir prolog tarzı bir bölüm müydü hatırlayamadım.Cast seçimi pek kafamda okurken canlandırdığım şekilde uygun gelmedi hele Mandragoran çok daha farklı bir şey hayal etmiştim.
Ara
Ben de seriyi duyup uzunluğundan korkarak girmemiştim. Dizisi ilgimi çekerse kitaplara da girebilirim.
Ara
Seriyi ikinci kere bitirmek uzereyim ve ben Bayildim. Bu arada sinirboylular cekikgozlu. Lan tam oturuyor yerine.

Yuzuklerin efendisi kitaplarini degerlendirme disi tutarsak, bana gore gelmis gecmis en iyi Fantastik seridir Zaman Carki
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İkinci ve daha dolu fragman. Bence muhtesem

Ara
Zaman carki cuma gunu ilk 3 bolum ile birlikte basladi. Fantazi severler icin olmazsa olmaz bir seridir kendileri. Dizi uyarlamasini seyrediniz, seyrettiriniz. Bu turun en fazla satan hikayesidir. Ture ait olusturulmus kliselerin cogunun cikis kaynagidir.

Moraine, Lan, Egwene, Nynaeve, Mat, Rand ve Perrin ile tanistiktan sonra geri donup yorumlarinizi esirgemeyiniz.
Ara
La case de papel'de oynayan adamı görünce bi gülme tuttu, hiç ciddiye alamadım 3. sezon sonunda gördüğümüz elemanı.
Ara
(21-11-2021, 14:47)elefsar : La case de papel'de oynayan adamı görünce bi gülme tuttu, hiç ciddiye alamadım 3. sezon sonunda gördüğümüz elemanı.

Yapacaklarini gorunce ciddiye alirsin. Normalde yan karakterdi ama dizide daha on planda olacak.

Kendisini secilmis kisi yeniden dogan ejder sananlarin sonuncusu kendileri. Diger tum tek guc kullanabilen erkek gibi dunyayi yikima ugratmasin diye o da yakalanmis
Ara
Turuncu saçlı oğlanın ergen tripleri inşallah en kısa sürede biter. Lan diğer bölümlerde bir tık daha ön plana çıktı, sevdim. Sarışın Sedai'nin olayı ne onu anlamadım ama, ilk bölümde birilerini öldürüyordu, onun bu tutumu Metgilin göl kenarına ulaştıklarında rehin almaya çalışan hancı kızın dedikleri hakkında şüpheye düşmeme sebep olmadı değil.
Ara
(21-11-2021, 17:24)elefsar : Turuncu saçlı oğlanın ergen tripleri inşallah en kısa sürede biter. Lan diğer bölümlerde bir tık daha ön plana çıktı, sevdim. Sarışın Sedai'nin olayı ne onu anlamadım ama, ilk bölümde birilerini öldürüyordu, onun bu tutumu Metgilin göl kenarına ulaştıklarında rehin almaya çalışan hancı kızın dedikleri hakkında şüpheye düşmeme sebep olmadı değil.

Bu bilgi spoiler degil. Yonlendirebilen, yani tek gucu kullanabilen erkekleri yakalamak icin kurulmus bir aes sedai fraksiyonu var, kirmizi ajah.
Ara
Değişik isimler felan var zor tutarım kafa diyordum ama o kadarda sıkıntı olmadı. İlk üç bölüm güzel beğendim potansiyel yüksek düzgünce uyarlamaya devam ederlerse.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
IMDB'de 7.4'ü haketmiyor, olması gereken aralık 5 ila 6 arası. Son bölümün puanı şimdilik 6.8, oyların %20'si 1 puan vermiş.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
7. Bölüm cok iyidi 8 i henuz izlemedim neden o kadar dusuk almis acaba, kamera arkası ve ekstralari da izliyodum millet imdb de iptal edin bu projeyi demis. Yuzuklerin efendisi dizisi de bu ekibe emanet edilmisti yanilmiyorsam
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sezon finali ile birlikte hikayeyi katlettiklerini soylemek istiyorum. Meraklisi degilseniz seyretmeyiniz. Kitaplara devam
Ara

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.