Dizi: Yargı (2021)
Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, psikolojik gerilim ve polisiye türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.[1][2]

Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

Ilgaz dürüstlük, onur, saygı gibi bütün ilkeleri babasından öğrenmiş ve benimsemiştir. Ceylin ise gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır ve mesleğini kendi kurallarına göre yapar. Ceylin ve Ilgaz, bu yüzden büyük bir çatışma yaşar, karşı karşıya kalırlar. Kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde bulacaklardı

epu25fm.jpg

Gerçekten harika bir diziymiş. 22.bölümü acayip merak ediyorum.
Ara
Ara
Ay yapım? Ay yapımın dizisi Üç Kuruş değilmiydi?
Ara
Birden fazla dizi yapıyorlar Yargı,Oğlum...
Ara
Anladım sanırım aksiyon kanadı içerde çukur üç kuruş devam ediyor.
Ara
Çukur bitti ama üç kuruş devam ediiyo olabilir
Ara
(26-02-2022, 22:10)baywatch06 : Çukur bitti ama üç kuruş devam ediiyo olabilir
Çukur izledim Erdenetler iyiydi ama Üç Kuruş sevemedim bıraktım ileride iyi olursa bakılabilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.