Satranç Turnuvası: Mart 2018
st_satranc.png

11. Geleneksel Satranç Turnuvasına hoş geldiniz.
Turnuvanın işleyişine dair ayrıntılı bilgiyi bu konudan alabilirsiniz.
12 Mart'ta turnuva başlar.

Uyarı
Turnuvada herkesin karşılaşmasını yapması için 3 günü olacaktır.
3 gün içerisinde bir karşılaşma yapamayacak kadar meşgul olabiliyorsanız turnuvaya zarar vermemek için lütfen turnuvaya katılmayın.
Turnuva katılımcılarının her gün en az 1 kere bu konuyu kontrol edebiliyor olması beklenir.
Turnuvaya aktif katılım sergilemesi şüpheli bulunan üyeler turnuvaya kabul edilmeyebilir.

Kurallar ve İşleyiş
1. Turnuva maçları lichess sitesi üzerinden oynanır, zaman limiti 10+0 olacaktır.
2. Karşılaşma linki başkalarının göremeyeceği bir alandan iletilir.
3. Karşılaşma sonucu, linkiyle birlikte bu konuya atılmalıdır.
4. Süre dolduğunda taraflardan birine ulaşılamıyorsa ulaşılamayan mağlup sayılır.
5. Süre dolduğunda taraflardan her ikisine de ulaşılamıyorsa karşılaşmadan kimse puan almaz.
6. Turnuva sona erdiğinde en yüksek puana sahip oyuncu kazandı sayılır.
Ara
Katılıyorum. Ve satranç kulübü üyelerini de davet ediyorum.
Ara
Katılıyorum

Turnuva sayfasına satranç kulübü üyelerini etiketleyerek davet edebiliriz. Gözlerinden kaçmamış olur. @Merco
Ara
@ZenderX
@fodunkiran
@Turgay
@basileus
@turkish lokum
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
kalemler kaldırılmış ve sayfalar kurumuştur.
Ara
4 kişi olduğumuza göre başlayalım. Herkes birbiri ile maç yapacak şekilde bir eşleşme ayarlayacağız.

Her galibiyet için 1 puan, beraberlik için 1/2 puan verilecek. Mağlubiyette herhangi bir puan verilmeyecektir.

1. Maçlar 18 Mart'a kadar bitirilecek.

@Merco - @ZenderX
@basileus - @fodunkiran

2. Maçlar 24 Mart'a kadar bitirilecek.

Merco - Basileus
Zenderx - Fodunkiran

3. Maçlar 31 Mart'a kadar bitirilecek.

Zenderx - Basileus
Fodunkiran - Merco

Katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.
Ara
https://lichess.org/fNEilZay
@basileus 0- 1 @fodunkiran
Ara
Arkadaşlar, turnuvaya devam edemememin sebebi o hafta zehirlenmiş olmam. Sonrasında 1 haftada anca toparladım. Aradan süre geçince unutmuşum. Özür dilerim herkesten.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.