Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Kış 2023
Görsel
Strategyturk Anime Gecesine hoş geldiniz.

Etkinlik Düzeni
  • Etkinlik Günü: Çarşamba
  • Etkinlik Saati: 21:00

Etkinlik İşleyişi
Strategyturk Anime Gecesi'nde bu dönem Cyberpunk Edgerunners izleyeceğiz. Her etkinlik günü en az 3 bölüm izlenmesi bekleniyor. Etlinlikle alakalı sorularınızı konunun altında paylaşabilirsiniz.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinlik yarın başlıyor
Ara
Oda kuruldu
https://redirect.teleparty.com/join/7bba2d7db9701e2a
Ara
ilk 3 bölümü izledik. Çok çıtır çerezlik anime. Yalnız olsam izlemezdim.
Ara
Bol aksiyonlu başladı, bir yere bağlanırsa güzel olabilir gibi ama genel hatlarıyla gördüğümüz karakterler birbirinin kopyası değil en azından.
WhaW8Am.gif
Ara
oda kuruldu
https://redirect.teleparty.com/join/3d5ebd6305e87a95
Ara
Dün 3 bölüm daha izledik. İlk 3'ten çok da güzeldi. Karakterlere yeterince bağlanmadığımızı düşünüyorum ve 4. bölümün aşırı sahne geçişleri gözümü yordu. Onun dışında 4.5 5 gibi gidecekmiş gibi duran anime gözümde 5.5 6'ya yükseldi. Son dörtlü ne verecek bakalım.
Ara
Bugün bitirdik, müzikleri 10/10, gidişatı kötü bir seriydi. 10 bölümlük bir seri için çok fazla timeskip vardı ve genel süreci bulandırıyordu. Sonu biraz kendini redeem etse de insanların abarttığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Pc oyuna tamamen katılıyorum. 2. bir sezon değil de bu sezona 3 4 bölüm daha ekleseler çok daha eli yüzü düzgün bir anime olacakmış. Genel puanım on üzerinden altı.
Ara
Eklemeyi unutmuşum, benim puanım da on üzerinden yedi. İzlemek zaman kaybı değil fakat kesinlikle daha iyi içerikler bulunabilir.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.