Etkinlik: Strategyturk Anime Gecesi - Yaz 2023 #3: Azumanga Daioh & Evangelion
Görsel
Strategyturk Anime Gecesine hoş geldiniz.

Etkinlik Düzeni
  • Etkinlik Günü: Çarşamba
  • Etkinlik Saati: 21:00

Etkinlik İşleyişi
Strategyturk Anime Gecesi'nde bu dönem Azumanga Daioh ve Neon Genesis Evangelion izleyeceğiz. Her etkinlik günü en az 5 bölüm izlenmesi bekleniyor. Etlinlikle alakalı sorularınızı konunun altında paylaşabilirsiniz.
Ara
ne zaman jojo etkinliği yapılacak?
t8nubAh.gif
[+] 1 üye Val Thorne nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
(09-08-2023, 17:13)Val Thorne : ne zaman jojo etkinliği yapılacak?

Tahmin etmesi zor.
Ara
Katılıyorum.
Aut viam invemiam aut viam creo
Ara
Katılıyorum.
Ara
Bu hafta Evangelion'da serinin Tsunderesi geldi, Azumanga'da da bayağı eğlenceli bölümler vardı. Pride flag görmeyi beklemiyordum açıkçası, özellikle de 1999 başlangıçlı bir manga uyarlamasında.
WhaW8Am.gif
Ara
Azumanga Daioh gerçekten zamanının ötesinde bir yapımmış. Bölümler eğlenceli gidiyor yalnız YouTube'da tekrar tekrar izlediğim favori kliplerime henüz denk gelmedim, onlar daha çok son bölümlere yayılmış herhâlde.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün katılamayacağım.
IbnE9P2.gif
Ara
Evangelion aşırı yavaş ilerliyor, onun dışında çok bir sıkıntım yok umarım hayal kırıklığı olmaz hikayenin asıl "açıldığı" kısım.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün katılamayacağım.
IbnE9P2.gif
Ara
Evangelion bittiği için iki haftada 6+6 şeklinde azumanga'yı bitireceğiz.
Ara
Etkinlik için teşekkürler, Neon Genesis Evangelion'u yakın zamanda izlediğim için ona katılmadım fakat Azumanga Daioh'yu ilk izleyişimin başkalarıyla olmasından ötürü mutluyum. Bir taraftan komik sahnelerine birlikte gülerken bir taraftan da Japon kültüründen öğrencilik hayatına kadar birçok konuda sohbet etmeye bahane bulmuş olduk.

Enteresan bulduğum için foruma da hatıra mahiyetinde yazmak istediğim bir şey var: Azumanga Daioh'nun final bölümünü izlediğimiz dün, yani 18 Ekim aynı zamanda Chiyo-chichi'yi (izlemeyenlerin dahi bu sahneden tanıyor olabileceği sarı kedi) seslendiren Norio Wakamoto'nun doğum günüymüş.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.