Film: Avengers: Infinity War (2018)
4 Mayıs 2018'de çıkması beklenen Avengers: Infinity War'a dair iletiler bu konuda bulunur.
Filmden ilk fragman yayımlandı.

[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Fragmana dair söyleyecek çok iyi-kötü şey var fakat genel mana da fena değildi. Marvel evrenindeki en "baba" kötü karakterlerden birisi olan Thanos'u görmek sevindirici. Ne o öyle yok iç savaş, yok robot istilası bilmem ne. Adam gibi bir kötü karakteri koyup, herkesin dayak yemesini görmekte ayrı bir zevk verecektir.

Şu Örümcek Adam (çocuk)'ı da bir türlü büyütemediler, gitti... Üzerindeki kıyafetin sadece kostüm olmayıp, bir zırh gibi olması bir önceki filmde de gördüğümüz gibi güzel olmuş.

Yanlış mı gördüm bilmem ama Thor'un birden bire kendini, Star-Lord'un gemisinde bulması gibi böyle daha da fazla egzantrik şeylerin olmasını isterim.

Thanos'u da çöp etmezler umarım...

Not: Galactus ve Darkseid gibi karakterlerin de işlenmesi gerekli Thanos bir başlangıç olmalı.

Aşağıdakilerin spoiler içeriyor olması kuvvetli muhtemel. Eğer spoiler yemek istemiyorsanız lütfen bakmayınız.

!!! SPOİLER !!!

Ara
infinity%2Bwar2.jpg

Film geçtiğimiz günlerde çıktı. Spoilersiz nası yorum yapsam bilemedim. Genel olarak şahane diyebilirim. Bunca zamandır özlemini çektiğimiz villaine nihayet kavuştuk. Önceki filmlerle çok güzel noktalardan bağlamışlar. Karakterlere çok güzel bölümler ayırmışlar. Hiçbiri gözünüze sokulmuyor. Bir iki tanesi biraz az gözüküyor gibi. Kesinlikle 3D izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. 2D'de CGI'ların fazla sırıttığını söyleyenler oldu. Filmi bitirdikleri nokta da harikaydı. Diğer filmle ilgili çok teori var ama daha erken. Önümüzdeki Ant-Man filmiyle bazı şeyler çözüme kavuşmuş olacak gibi.
Sic Parvis Magna
Ara
Film/dizi izlemeye tekrardan ısınmaya çalışıyorum geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Infinity War ile başladım, daha önceki birçok Marvel filmini izlemedim ancak bu film itibariyle Marvel filmlerinin genel özellikleri arasında görüldüğünü tahmin ettiğim bazı şeyleri deneyim ettim diyebilirim. Film genel itibariyle çerezlik, aksiyon dolu, hoş bir film. Herhangi bir şekilde fazla mantık aramamak gerekiyor, genellikle spesifik noktalara serpiştirilmiş pek de komik olmayan şakalar ve "akıllıca" cevaplarla dolu, genel olarak güzel bir film ancak dediğim gibi çok da irdelememek gereken filmlerden.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Sinemada ilk izleyişimde oldukça etkileyen bir film olmuştu. Özellikle bir Avengers filminden ziyade Thanos filmi olduğundan diğer filmlere göre biraz daha farklı işlenmişti ve bu da ayrı bir tat katmıştı.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.