Film: Black Widow (2021)

Film Natasha Romanoff'un Civil War ile Infinity War arasındaki görevlerini konu alıyor.

Çıkış tarihi: 9 Temmuz 2021

Yönetmen:
Cate Shortland

Başrol Oyuncuları:
Scarlett Johansson
Florence Pugh
David Harbour
Sic Parvis Magna
Ara
Sic Parvis Magna
Ara
Film 9 Temmuzda geliyor.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yarın vizyonda.
WhaW8Am.gif
Ara
Arkadaşla geçen yıl gidecektik ki pandemi patladı ertelendi. Gidenlerden yorum alalım bakalım nasıl?
Ara
Gece yarısı seanslarını tercih etmeme rağmen bugün bulunduğum yerdeki Cinemaximumdan 20:00 seansına bilet aldım. Genel olarak insanlar sinema tarzı şeylere gitmeye hazır değil diye düşünüyorum çünkü en yoğun olması gereken saate bilet alırken sadece tek koltuğun dolu olduğunu gördüm. Normalde geç seansları tercih etmemin sebebi ise görece daha boş olmasıydı, bir süre buna ihtiyaç kalmayacak gibi.
WhaW8Am.gif
Ara
Diğer MCU filmlerine kıyasla bol aksiyonlu bir film olmuş. Akıllarda soru bırakan şey film Infinity War öncesinde geçtiği için "Bu herifler Infinity War sırasında ne yapıyordu?" oluyor. Onun dışında after credits sahnesinde Natasha'nın kardeşine, annesi ölümüne sebep olduğu için Clint'in fotoğrafını gösteriyor. Muhtemelen Hawkeye dizisinde bu olayı izleyeceğiz.
WhaW8Am.gif
Ara
Filmin opening creditsinin kendisi ve Nirvana coverı çok iyiydi, belki spoiler sayılabilir.

WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.