Film: Ant-Man ve Wasp: Quantumania (2023)
Ff2MNAkXwAEj4KC?format=jpg&name=medium

Scott Lang ve dostları Quantum Diyarında kapana kısılırlar

Çıkış Tarihi: 17 Şubat 2023

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Kang'den umutluyum. Belki güzel bir film olur.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Resmi fragman

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Stüdyo filmi aşırı 'ciddi' bulmuş ve 'marvel' formülünden koptuğu için daha fazla şaka eklemek amacıyla bu ay reshoot yapmışlar
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(25-01-2023, 23:15)cemal : Stüdyo filmi aşırı 'ciddi' bulmuş ve 'marvel' formülünden koptuğu için daha fazla şaka eklemek amacıyla bu ay reshoot yapmışlar

Böyle haber görsem ve reshot çekmekten vazgeçseler uzun süre sonra sinemada izleyeceğim ilk marvel filmi olabilirdi.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
disneye düşünce izleyeceğim
Ara
(26-01-2023, 03:04)Onur34 :
(25-01-2023, 23:15)cemal : Stüdyo filmi aşırı 'ciddi' bulmuş ve 'marvel' formülünden koptuğu için daha fazla şaka eklemek amacıyla bu ay reshoot yapmışlar

Böyle haber görsem ve reshot çekmekten vazgeçseler uzun süre sonra sinemada izleyeceğim ilk marvel filmi olabilirdi.

Bende böyle bir haber görünce gitmemeye karar vermiştim. Şimdi incelemelere bakıyorum harbiden felaketmiş. Mizahı özellikle aşırı bayat diyorlar. Ayrıca reshootlarda filmin sonunu da değiştirmişler Kang nerf yemiş. Önce Multiverse of Madness sonra Thor şimdi de bu bunlar film değil sadece bir sonraki avengers filminin fragmanları sadece. Marvel eskiden arada sırada güzel iş çıkarırdı genel olarakta ortalamaydı şimdi ortalama kötü iyi denecek iş kalmamış iyiler ortalama olmuş.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
BatmanvSuperman'ın ikinci hafta izleyici sayısındaki en yüksek düşüş rekorunu Quantumania kırmış. İkinci haftasonu en yüksek düşüş yaşayan süper kahraman filmi rekoru ant-man 3'e gidiyor

https://www.hollywoodreporter.com/movies...235334642/
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Sanırım Avengers infinity war ilk film, son guzel marvel filmi olarak kalacak uzun süre
Ara
(26-02-2023, 23:20)yafeshan : Sanırım Avengers infinity war ilk film, son guzel marvel filmi olarak kalacak uzun süre

Hogwartz çıkınca potter serisine tekrar bakayım dedim her geçen filmde daha da ciddi filmler haline geliyorlar ve buda seriyi canlı tutuyor. Marvelin etki tepki olarak bir şeylerin feda edilerek kazanıldığı son filmi endgame olabilir. No way home sony ortaklığında olduğu için onu saymıyorum. Artık hiçbir filmde kimse fedakarlık yapmıyor karakter arkları felan kalmamış. Önceden cgi savaş sahnelerini hazırlıyorlar sonra yazara veriyorlar artık etrafında film yaz aradaki sahneleri doldur. O zamanda bomboş yapımlar oluyor artık. Multiverse of madness worldbuilding, thor 4 karakter, quantumania da marvel franchise'ı adına kötü filmler. Burada tanıtılan kang thanostan büyük olacaktı sözde ama karikatürden hallice bir şey.

edit:

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
güzel ve eğlencelik 1 film
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Film çok mu kötü? Yarın izlemeyi düşünüyordum.
t8nubAh.gif
Ara
(03-03-2023, 22:14)Val Thorne : Film çok mu kötü? Yarın izlemeyi düşünüyordum.
Ortalama
Ara
Filmi bir yıl sonra izledim, felaket kötü bir şey çıkmış ortaya. Zevksiz espriler Marvel içeriğinde yeni bir tavan yaratmış olabilir. Kang çok kötü, Deadpool olmaya çalışan Ant-Man kötü, yan karakterler kötü. Tüm film göz yoran ve çok kötü görünen bir cgi-fest.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.