Film: Eternals (2021)
Görsel

Çıkış Tarihi: 5 Kasım 2021

Dünya'da yaşayan, tarihine ve medeniyetlerine yön veren ölümsüz ırk Eternalların hikayesi.

Yönetmen
Chloé Zhao

Oyuncular
Angelina Jolie - Thena
Salma Hayek - Ajak
Gemma Chan - Sersi
Richard Madden - Ikaris
Kit Harington - Dane Whitman
Kumail Nanjiani - Kingo
Brian Tyree Henry - Phastos
Barry Keoghan - Druig

WhaW8Am.gif
Ara
Robb Stark ile Jon Snow yine karşılaşmışlar.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Süper kahraman filmlerine karşı antipati oluşmaya başladı artık, bir süredir de ciddiye alamıyorum. Angelina Jolie'nin de bu furyaya katılması ilginç geldi.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Para varsa rolümü beğenmedim diyen Natalie Portman bile geri döner. Şahsen filmleri zevkli buluyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
İlk videoda cgi ve ses efektleri bayağı sağlam ama aksiyon müziği diye koydukları şeye bak

Avengersin çevreye yaydığı kozmik enerjiyi siyahla göstermişler

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ne marvelciler nede marvel sevmeyenlerin tam olarak kafalarında kurdukları şekilde çıkmadı bakalım genel görüş nasıl olacak bence iyi filmdi. Hatta Marvelin son 2 senedir çıkarttığı en iyi şey olabilir. Fragmanı izleyenler basit iyiyle kötünün savaşı kahramanlarımız canavarları tokatlıyor filmi bekliyordu ama alakası yok.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ara
Filmi geçtiğimiz gün seyrettim ve şahsen oldukça beğendim. Film diğer Marvel filmlerinden daha farklı geldi genel olarak. Güçleri emip evrimleşen Deviant'ın, bence, saçma ölümü dışında genel olarak güzel ilerledi fakat sanki filmi ilk başta 4 saat çekmişler sonra 1.5 saatini atmışlar gibi bir hissiyat verdi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.