Film: Fast X (2023)
Görsel

Fast and Furious serisinin onuncu filmi.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gelsin bakalım.
Ara
Daha 9 u ve hobbs ve shaw ın başrol olduğu spinoffu izlemedim bu film çıkmadan izleyeyim bari. Seri şuan o kadar garip yerlere geldi ki 15. 20. filmi bile çıksa sinemada izleyesim geliyor.
t8nubAh.gif
Ara
Filmi aradan neredeyse bir yıl geçtikten sonra izledim, bayağı komik bir iş çıkmış yine ortaya. Önceki filme göre bilimkurgu kısmının zayıf olduğunu düşünüyorum maalesef bu filmde arabayla uzaya gitmediler. Filmin salak saçma olan sonu ve after creditsinden sonra böyle mi bitti diye düşünürken araştırmam sonucu bunun "part 1" olduğunu ve filmin ikinci kısmının çıkacağını öğrendim. İki saat yirmi dakikaya sığdıramadıklarından bir bu kadar daha deli zırvası izletecekler muhtemelen, serinin son 5 filmini nereye varabilir artık diye izlediğim için bu film beklentilerimi karşılayamadı maalesef, önceki film hâlâ kupayı elinde tutuyor.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.