Film: Joker (2019)
bekliyoruz
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Lady Gaga Joker 2'de oynayacağını doğrulamış.
Ara
(13-10-2019, 15:30)PCOyun : Filmi geçen hafta ilk seanstan izledim. Filme çok olmasa da büyük beklentilerle gittim ve beklentilerimi karşıladı çünkü filmin zaten çıkmadan önce yapılan haberler ile birlikte bir "çizgiroman filmi" olmadığı belirtilmişti ve o şekilde de işlenmiş. Filmde bildiğimiz "Joker" karakteri yerine Arthur Fleck isimli bir karakteri izliyoruz. "Joker" ismi sadece bir isimden ibaret yani. Oyunculuk, sinematografi, senaryo olarak fazlasıyla başarılı buldum ama bayağı bir kişinin abarttığı seviyede bir film olmadığı da bariz ortada.

Bugün film gecesinde tekrar izledik, dört yıl önceki yorumum hala birebir geçerli.
WhaW8Am.gif
Ara
Daha önce izlediğimde tam 5/10'luk film diye düşünüyordum. Hikaye 0/10, Joaquin Phoenix 10/10. Tekrar izleyince hikayeyi biraz daha iyi buldum, 7.5 diyorum.
Ara
Artan gelir adaletsizliğinin yarattığı bozuk bir sisteme psikolojik rahatsızlıkları olan bir birey atarsanız ne olur adlı yapım.
Joker karakteri özelinde toplum tarafından ezilen fakat sisteme karşı bir eleştirisi veya değişim gayreti olmayıp safi diğer insanlara zarar vermekten haz eden insanlara da göndermesi var.

3-5d9c56b74b9c4__700.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Her ne kadar Heath Ledger efsane olsada comic'e en yakın Joker Nicholson'dı.
Ara
qKyXR7YPoUuvleesCuTmHg.jpg?width=952&hei...scale=both
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.