Film: Matrix Resurrections (2021)
Görsel

Matrix serisinin 4. filmi. Film önceki 3 filmi yöneten ve yazan Lana Wachowski tarafından çekiliyor.
Çıkış Tarihi: 22 Aralık 2021

Yönetmen:
Lana Wachowski

Senaryo:
Lana Wachowski

Oyuncular:
Keanu Reeves
Carrie-Anne Moss
Yahya Abdul-Mateen II
Neil patrick harris
Jada Pinkett Smith
Jessica Henwick
Jonathan Groff
[+] 1 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hikaye nasıl bağlanacak merak ediyorum.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Pandemi sebebi ile çıkış tarihi 21 Mayıs 2021'den 1 Nisan 2022 olacak şekilde ertelendi.
Ara
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Aynı gün içerisinde 4 farklı zamanda bazı dialoglar ve bazı sahnelerin farklı olduğu 4 teaser yayınlandı. Mesela saat 10'da girdin yarın 10da çıkacak trailer diyor başka ekstra sahne koyuyor. Hikayesini bilmemde cinematografik olarak şahane bir film geliyor.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Fragmana 8 saat: https://www.youtube.com/watch?v=9ix7TUGVYIo

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Keşke eski Morpheus da filmde olsaydı.
[+] 1 üye Bambukavak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
(27-09-2021, 17:01)Rzenma :

[+] 1 üye SchrödingersCat nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aynı adamlar pardon aynı kadınlar yapıyor ya kafam rahat :)
q59zb6s.jpg
Ara
Bu fragmanı hiç sevmedim.
Ara
İlk üçlemede Neo melee'di, şimdiki Neo sanki uzaktan shockwave spell atıyor gibi, nereden baksan mage.

Şu aksiyonu göremeyecekmişiz gibi geliyor bana, bunun yerine Neo'nun başı sıkıştığında spell attığı bir Matrix gibi hissettiriyor.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Genel olarak uclemenin cok gerisinde kalmis. Olmamis.
21 senede efektler daha iyi degil daha kotuye gitmis, yapay olduklari asiri belli.
Bilenler bilir matrixin kendine has siyah ve yesil renk tonu vardir onun disina cikilmasi matrixin havasini bozmus.
matrix matrix değil.
neo neo değil.
trinity trinity değil.
Ayni hikayeyei anlatmak yerine farkli seyler katmaya calismislar ama basarili olmamis.
Ara
O yeşil 2-3'te geliyo ilk filme remaster yaparken blurayde ekliyorlar. Normalde yeşil filtre halinde değil tam olarak. O kadar spoilersiz yorum okudum neo ile trinity çok iyi ama hikaye genel olarak pek şey değil diyen var ama. Arada direkt filmden nefret eden çok çıkıyor daha izlemedim bakalım. hate is strong with this one
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Çok güzel bir film olmuş.Film uzun ve oldukça tatmin edici olmuş ilk üç filmi güzel bir şekilde harmanlayarak güzel bir reboot yapmışlar.Filme gideceksiniz bir beklenti veya heyecan kurmayın böylelikle filmden.Mutsuz ayrılmazsınız veya büyük bir hayal kırıklığı yaşamazsınız.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.