Film: Mortal Kombat (2021)

Filmden ilk trailer gelmiş.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Dövüş oyunlarının filmi genelde kötü olur, Mortal Kombat'ı diğerlerinden ayıran husus ilk olarak yanlış hatırlamıyorsam Jean-Claude van Damme (Johnny Cage) oyunu olarak tasarlanıp ardından Mortal Kombat'a dönüşmesi ve en ikonik müziklerinden birini oyunuyla değil filmiyle kazanmış olması. Son oyunlarında gerçek aktörler kullanarak karakter tasarımlarını bir hayli ilerletmişlerdi, açıkçası Mortal Kombat'ın bir filmi olacaksa yarı CGI da olsa bu karakterleri görmek isterdim.

İşin kısası şu aktör olmadan Mortal Kombat filmi olmaz diyorum, dediğim gibi oyunda bile kendisini kullanmışlardı. Bir diğer enteresan anektod aynı aktörün Tekken'in filminde de Heihachi'yi canlandırmış olması. Oyundaki karakterleri filmdeki aktörlere benzetiyorsan, film çekeceğin zaman bu aktörleri kullanman gerek.
Sinemaya gidip izlemelik filmlerden corona dönemine denk gelmesi kötü oldu.
Ara
Açık ara en sevdiğim "dövüş oyunu" olmasının yanı sıra genelde Dumanın da dediği gibi pek başarılı filmlere imza atmıyorlar fakat günümüz teknolojisi ile daha kaliteli şeyler çıkabilirmiş gibi geliyor. Bekleyip göreceğiz. En sonda "Get Over Here"ı duymasam ona Scorpion da demezdim bu arada. Şu ortadaki bıçak yalayan abla da Mileena herhalde ama pek benzetemedim ağzı açıkken ve düzgün sayılabilecek dişleri varken.
WhaW8Am.gif
Ara

İkinci trailer geldi.
WhaW8Am.gif
Ara
Filmi izledim, en kısa şekilde özetlemek gerekirse dövüş sahneleri iyi fakat filmin kendisi kötüydü. Günümüzde artık aşırı popülerleşmiş olan, devam filmi yapacağız beklemede kalın şeklinde bir bitiş yaptı. O devam filmi asla gelmeyeceğinden yapacak bir şey de yok maalesef.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.