Film: Operation Valkyrie (2008)
pz8rdr.jpg

Operasyon Valkyrie,Adolf Hitler'e yapılan sonuncu ve en büyük suikast girişimini konu alan ABD-Almanya ortak yapımı savaş filmi.

Yıl artık 1944 olmuş Hitler yönetimindeki Almanya artık savaşmaktan yorulmuş kaybetmeye başlamıştır.Fakat Hitler savaştan geri çekilmemekte,bu durum Almanya'yı kötü sona doğru hızlıca ilerletmektedir.Albay Claus von Stauffenberg bu kötü gidişata dur deyip savaşı durdurabilmek için Hitlere bir suikast planı hazırlar.Planın ilk saatleri tıkır tıkır işlesede ilerleyen saatlerde Albay ve arkadaşlarını kötü bir sürpriz beklemektedir.
Ara
Filmin anadili Almanca olmalıydı. Onun dışında gayet güzeldi.
n20GdM.png
Ara
Ben Türkçe dublajlı izlediğim için filmin anadilini anlayamadım ama almanların kendi aralarında almanca konuşması tabiki daha mantıklıdır :D
Ara
Hitler , Mareşaline İngilizce konuşunca hiç bir anlamı kalmıyor. Almanca aradım ama ondada ağızda inanılmaz kayıklık var. Yazık oldu işte :P
n20GdM.png
[+] 1 üye Steafun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.