Film: SAW: Spiral (2021)
MV5BNWEyZjc0MWEtMzA1MC00NmNhLTkzZTItYTlm...064810.jpg

Testere serisinin 9. filmi. Yönetmen koltuğunda ilk filmlerden tanıdığımız Darren Lynn Bousman oturuyor. Filmdeki en dikkat çekici nokta ise Testere filmlerinin efsane ismi Tobin Bell'in kadroda olmayışı.

Çıkış tarihi: 14 Mayıs 2020

Yönetmen:
Darren Lynn Bousman

Başrol Oyuncuları:
Samuel L. Jackson
Chris Rock
Sic Parvis Magna
Ara
Filmin Türkçe altyazısını text metni olarak nerden bulabilirim acaba
Ara
Sinemada seyrettim. Berbat bir film kesinlikle izlemeye degmez. Ne korku, ne gerilim, ne aksiyon, ne gizem, ne polisiye. Hicbir seyi tam yapamamislar. Basrol oyuncunsunu nereden buldularsa berbat bir performans, oyunculuk kotu role uymamis. Ben film giderek parami ve vaktimi ziyan ettim siz etmeyin.
Ara
sinemalar kapalı nasıl izlyebildinki 1 temmuza kadar daha kapattılar ya
Ara
Türkiye'de kapalı.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
filmi bugün izleyebildim tr alt yazı yüklenmiş filmi beğendim mi beğendim konu olarak ilk 8 filme direk bağlantı olmasada vahşet sahneleri güzel çekilmiş ama ne gerildim ne de korkutucu buldum filmi
Ara
Filmi birkaç gün önce izledim. Ne Testeresi testereydi ne kurbanı kurban ne de gerilimi gerilim. Tobin Bell'in olmaması zaten kafadan 3-0 geride başlatıyor filmi. Senaryosu vasat ve tahmin edilebilir. Oyunları da çok yavan ve amaçsız/sebepsizdi. Bu serinin bir ağırlığı vardı. Kuru vahşetten ibaret kalmış bu film ne yazık ki. Halbuki Saw: Legacy yıllar sonra ne kadar tatmin etmişti. Filmden mest olmuş bir biçimde çıkmıştım. Bu film serinin açık ara en dandik filmlerinden.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.