Dizi: Hannibal (2013)
HANNIBAL
(2013 - 2015)

hannibal.jpg

Tür: Psikoloji, Gerilim, Suç

Sezon: 3
Bölüm: 39

OYUNCULAR
Mads Mikkelsen - Dr. Hannibal Lecter
Hugh Dancy - Will Graham
Laurence Fishburne - Jack Crawford
Caroline Dhavernas - Dr. Alana Bloom
Gillian Anderson - Dr. Bedelia Du Maurier

Thomas Harris'in kitaplarından 5 kere sinemaya uyarlanan, Kuzuların Sessizliği filmiyle sinema tarihine damgasını vuran yamyam seri katil Doktor Hannibal Lecter'ın hikayesi daha önce hiç anlatılmamış haliyle televizyon ekranlarına geliyor.

Özel ajan olan Will Graham, FBI ile birlikte bir seri katilin peşinde olan yetenekli bir suçlu profili çıkarma uzmanıdır. Graham’ın kendine özgü düşünme tarzı suçlularla ve seri katillerle empati kurma yeteneği vermiştir. Ancak yakalamaya çalıştığı son katilin zihni Will için bile oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle amiri Jack Crawford aracılığıyla ülkenin ileri gelen psikiyatrlarından biri olan Dr. Hannibal Lecter’dan yardım ister. Dahi doktorun uzmanlığıyla silahlanan Will ve Hannibal (katil olduğunu sadece izleyici bilmektedir) mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Hatta ikilinin yakalayamayacağı bir katil olmadığı düşünülür. Ancak ya Will gerçeği öğrenirse...

---

Erken final yapan ve bugünlerde geri dönme ihtimali de konuşulan bu diziyi kesin kaçırmayın. Vallahi kaçırmayın. Billahi kaçırmayın. Pişman olmayacaksınız.
[+] 1 üye Batmannibal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Başrolünü Mads Mikkelsen'in oynamasından beklentileri yükseltebilecek bir dizi. İlk sezonunun her dakikası boyunca sürekli bir beklenti içinde olsanız bile dizinin ikinci ve üçüncü sezonlarında bu beklenti yavaşça düşecek çünkü dizi maalesef kendini tekrar etme gafletine düşüyor. Yeni karakterler, yeni yerler, yeni durumlar gibi önünüze konsa da aslında üç sezon boyunca aynı şeyi izliyorsunuz. Ama yine de sonuna kadar izleyip "sonunu" görmek isteyebilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Diziye yeni başladım. 4. Bölümü izledim en son. Dizide benim gözüme batan çok fazla mantık hatası var ve bazı olaylay oldu bittiye getirilmiş gibi. Buna rağmen sizi kendine çekiyor. Sürekli diğer bölüm ne olacak hissi veriyor. Bakalım devamı nasıl olacak.
Ara
Şaşırmaya hazır ol.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Yaklaşık dört yıl önce yedi bölüm kadar izlemiş sonra da nedense bırakmıştım. Şimdi tekrar başladım ve ikinci sezonun ortalarına kadar geldim. Bildiğim kadarıyla dördüncü sezon iptal edilidği için üçüncü sezona çok da açık olmayan bir şekilde veda etme umuduyla izliyorum.
Ara
İnsanın iştahını açan bir dizi;

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.