Animasyon: The Boys: Diabolical (2022)
The-Boys-Diabolical-758x403.jpg

The Boys evreninde geçen 8 bölümlük bir animasyon serisi

Çıkış tarihi: 4 Mart

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
İzlenir.
Villain protagonist temalı gibi geldi bana.
Ara
Çıkmış.
Her bölümün farklı bir konusu ve işleyişi var. İlk daha çok eski çizgi filmleri andırıyor. 8 tane böyle kısa kısa bölüm var çabucak bitti. Bölümlerin birinde biraz cringe geçirdim.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
IMDB'si 7 gösteriyor, The Boys'un hatrına diye düşünüyorum. Hakettiği aralık 5 ila 6 arası.

Meşhur 5. bölümün IMDB puanı 4.2:

Alıntı:This was genuinely the worst thing I have ever seen in my entire life. The first four episodes ranged from decent to good but this was the worst episode of any show I have ever seen and I hated every second of it. It was painfully disgusting and forced. The animation style made it even worse. Words can't fathom how much I hated this monstrosity. The voice acting sucked, the plot was gross and terrible, and I immediately came here to write a review about how bad it was. Please, skip over this episode.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Şu sahnenin olduğu bölüm iyiydi. Ama diziden çok çizgi roman evreninde geçiyor gibi hem dizide olmayan karakterler var hemde hughie felanda çrdeki gibiydi burada. Dizi bittikten sonra bu çizim tarzıyla çr'ye daha sadık adaptasyonu yapılabilir aslında. The Boys dizisi çr'den bayağı farklı aslında.

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
5. bölümü atlayın. Anime görüntüsü ilginizi çektiyse bile atlayın. Az kalsın kusacaktım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.