Film: Tenet (2020)
1*Wt-CSDczQAng10hKJ4MYYQ.jpeg
Aksiyon, Bilim kurgu

Uluslar ve zamanlar arası yolculuk ederek dünyayı kurtarmaya çalışan kahramanımızın hikayesi

Yönetmen: Christopher Nolan
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Filmi dün izledim. Açıkçası oyunculuk ve işleniş açısından oldukça başarılıydı. Nolan filmi olduğunu buram buram anlıyordunuz. Açıkçası Nolan'ın daha iyi filmleri kesinlikle var fakat bu filmi de oldukça başarılı buldum. Oldukça karışık olan örgünün yavaşça açılması, "bu aslında böyleymiş" dediğiniz kısımları yerindeydi. Filme puanım 10 üzerinden 8,6.
WhaW8Am.gif
Ara
Kendi ingilizce altyazisiz izledigim ixinmi bilmiyorum hicbir sey anlamadim. Etkileyeyip iz birakanlardan olmadi maalesef.
Ara
Filmde bir derinlik olmamasına rağmen film çok derinmiş algısı yaratmak için anlaşılması güç bir anlatım izlenmiş. Seyirci anlamadığı şeyden etkilenir diye düşünmüşler muhtemelen. Sürekli bir şeyleri açıklamada yetersiz kalmış film. Başrol oyuncusunun dandikliği de aynı şekilde. Film bittikten sonra geriye dönüp bakınca olaylar az çok yerine oturuyor ancak 2 saat boyunca bu ne şimdi ya diye izleyip durduğumuz için sondaki bu çözülme kısmı tüm filmi kurtarmaya yetmiyor. Dilberim senaryoya yazık etmişler kısacası.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.