Film: Terminator: Dark Fate (2019)
terminator-dark-fate-poster.jpg

Gelecekten gelen bir robot tarafından öldürülmek istenen Dani Ramos, Sarah Connor tarafından kurtarılır. Sarah'ın Dani'yi kurtarmasının öncesinde Dani yarı insan yarı robot olan Grace tarafından korunmaktadır.

Çıkış tarihi: 25 Ekim 2019

Yönetmen:
Tim Miller

Başrol Oyuncuları:
Arnold Schwarzenegger
Linda Hamilton
Sic Parvis Magna
Ara
Eski Batman üçlemesindeki Batman Begins'in senaristi David S. Goyer, Deadpool'un yapımcısı Tim Miller ve James Cameron var kadroda, ayrıyetten eski Sarah Connorı oynayan Linda Hamilton ve Arnold var çok sağlam duruyo ekip
Sic Parvis Magna
Ara
Fragman vasat.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Az önce izledim. Film olarak öncekilerden biraz zayıf kalmış. Ama Arnold'ı tekrar bu rolde görmek paha biçilemez. Spoiler sayılır mı bilmiyorum ama artık bir terminatör klasiği haline geldi. Arnold yine son sahnede kendini feda etmese şaşırırdım doğrusu. 6 filmin 4ünde başroldeki terminatör John Connor'ı veya muadilini kurtarmak için kendini feda ediyor.
Ha bu arada Linda Hamilton'a da değinmeden edemeyeceğim. Sarah Connor efsane olmaya devam ediyor.
Sic Parvis Magna
Ara
İzlemeyi düşünüyorum. Sadece Arnold için izlemeye değer mi?
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.