Film: The Help (2011)
MV5BMTM5OTMyMjIxOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzU4...00_AL_.jpg

3 farklı kadının dostluk öyküsünü merkezine alan filmin yönetmenliğini Tate Taylor üstleniyor. Eugenia Phelan, yeni mezun olmuştur, arkadaşları gibi evlenip çocuk yapmak yerine bir meslek sahibi olmak isteyen Eugenia, yerel bir gazetede köşe yazmaya başlar. Afrikalı ailelerin çalıştıkları 1960'lı yılların medeni haklar hareketi sırasında istekli bir yazar, Afrikalı hizmetçilerin çalıştıkları beyaz aileler hakkındaki görüşlerini ve günlük olarak yaşadıkları sıkıntıları anlatan bir kitap yazmaya karar verir. Eugenia, arkadaşının hizmetçisi Aibileen'den yardım ister. Eugenia, kendini sıradışı bir projenin içinde bulur.

Vizyon tarihi:10 Ağustos 2011
Yönetmen:Tate Taylor
Oyuncular: Emma Stone, Jessica Chastain, Viola Davis, Octavia Spencer
Tür: Dram
Ülke: ABD, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri
Ara
Tolkienden güzel olduğu kesin. Ama bence Jessica Chastain'in posterde olmaması çok saçma. Keza Zeki Mürenci Teyze de posterde olabilirmiş. Zira ikisi de diğer üç ana karakterden ve Allah'ın kötü olması için yarattığı kötü kızıldan daha eli yüzü düzgün karakterlerdi.
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kendim önerdiğim için söylemiyorum ama şuana kadar izlediğimiz en iyi filmdi kesin olarak söyleyebilirim. Bazı arkadaşlar film gecesini sabote etmeye çalıştılar isim vermek istemiyorum. Onlara rağmen çok güzel bir film ve film gecesiydi. Oyuncu seçimi ve oyunculuklar muhteşemdi. Hikaye gayet güzeldi. Beğenmemek içim bazı arkadaşlar gibi on yargılı olmak yeterliydi.
Ara
Bol sjw ve ırkçılık içeren "bu ne la" temalı filmimizde rengi beyaz olmayan insanların rengi beyaz olan insanlara güzel hizmet edemeyip huzursuzluk çıkarması ve sonrasında bir de üste çıkmaya çalışmaları paradoksunda bir şeyler anlatılıyordu sanırım. Filmin adı First Sjw: Captain Abilee falan da olabilirmiş. Jessica ablamıza ve pek muhterem bayan Hilly'e de haksızlık edildiğini düşünüyorum. Onun dışında fena film değildi.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Film genel olarak güzeldi. Film Gecesinde bundan önceki izlediğimiz filmin "kendisi" ağırdı, bu film ise işleyiş olarak akıcı, ancak konusu yönünden ağır bir filmdi diyebilirim. Bazı sahnelerde ve hikayenin bazı noktalarında senaryoyu bir yere taşıyabilmek adına dönemin şartları görmezden gelindi diye düşünüyorum.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Baya dandik filmdi. Irkçılığı anlatalım derken yer yer komedi katmaya çalışmışlar olmamış. Bol bol sjw içeriyor film. Amerika da yaşanan ırkçılığı anlatan çok daha kaliteli filmler bulabilirsiniz. Ancak izlemedim demem bu filmide.
Ara
Tolkien kadar kötü olmadığı için iyiydi.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.