Film: The Suicide Squad (2021)
Görsel

Çıkış Tarihi: 6 Ağustos 2021

Süperkötüler; Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker ve Belle Reve hapishanesindeki pek çok isim süper gizli, süper şaibeli Task Force X'e dahil edilirler. Ağır silahlar ile birlikte uzaktaki düşman dolu Corto Maltese adasına bırakılırlar.

Yönetmen
James Gunn

Başrol Oyuncuları
Margot Robbie - Harley Quinn
Idris Elba - Bloodsport
John Cena - Peacemaker
Joel Kinnaman - Rick Flag
Sylvester Stallone - King Shark

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bloodshot olması gerekmiyormuydu benmi yanlış biliyorum
Ara
İkisi farklı karakterler. Bloodshot orijinal 2016'daki Suicide Squad'da vardı.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu film şimdi spin off'mu? Anlamadım birşey.
Ara
(07-08-2021, 11:58)Takeda Akane : Bu film şimdi spin off'mu? Anlamadım birşey.

2016 filmini reboot etmediler o hala duruyor oradan gelen karakterler var. Ama bu film direkt devam filmide değil, ilk filmi izlemen gerekmiyor. İlk filmde suicide squad ilk defa kuruluyordu bunda zaten önceden kurulduğu için düzen oluşmuş suçluları görevlere yollayıp duruyorlar. Her zaman aynı suçlular olmak zorunda değil zaten. İlk filmdeki karakterler ve hikayelerden bağımsız bir film spin-off sayılabilir mi sanmıyorum.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
güzel film idris elba harika oynamış adami zaten seviyorum burayada cuk diye oturmuş king sharki flash dizisinden dolayı zaten seviyordum burada daha guzel anlatmislar. margot robbie zaten harika bir harley quin
Ara
(07-08-2021, 19:14)baywatch06 :
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-08-2021, 19:09)cemal :
(07-08-2021, 11:58)Takeda Akane : Bu film şimdi spin off'mu? Anlamadım birşey.

2016 filmini reboot etmediler o hala duruyor oradan gelen karakterler var. Ama bu film direkt devam filmide değil, ilk filmi izlemen gerekmiyor. İlk filmde suicide squad ilk defa kuruluyordu bunda zaten önceden kurulduğu için düzen oluşmuş suçluları görevlere yollayıp duruyorlar. Her zaman aynı suçlular olmak zorunda değil zaten. İlk filmdeki karakterler ve hikayelerden bağımsız bir film spin-off sayılabilir mi sanmıyorum.
İlk filmi sevmemiştim ama anlamadığım 2.film gelirken bu filmi çıkarmalarına anlam veremedim.
Ara
(07-08-2021, 22:17)Takeda Akane : İlk filmi sevmemiştim ama anlamadığım 2.film gelirken bu filmi çıkarmalarına anlam veremedim.

İlk film stüdyonun istediği gibi olmamıştı zaten bu yüzden direkt 2inci film olarak çıkarmak istemediler. İlk filmle yine bağlantısı var ama zayıf çokta önemli değil. Zaten suçlulardan bir ekip kurup yolluyorsun istediğini tut yolla aynı insanları durmadan oynatmana gerek yok. Çizgi roman evreninden yüzlerce karakter var. Orada istediğini seçip yapabilirsin aynı karakterleri koyup 1-2-3-4-5-6 gibi gitmenin manasıda pek yok. Öyle yaparsan kendini kısıtlarsın.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Joker zaten olmamıştı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.