Film: Venom: Let There Be Carnage (2021)
(15-10-2021, 14:58)baywatch06 : ü
Bu müzik süper.  filminden çıktım film harika ilk filmdeki yaptıklrı hataları  yapmamışlar bu  filmi herkese tavsiye ediyorum ayrıca filmin ses kısmınd açalışan bir Türk bile var ismi Anıl

Daha izleme fırsatım olmadı ama hep kötü diyorlar.
Ara
film eleştirmenleri film mantığıyla baktıkları için kötü diyolar bencede haklılar kurgu olsun senaryo ve replikler olsun kötü bu film +18 olmalıydı ama izlenebilecek ve eğlenceli olabilecek bir film
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Carnage gibi bir psikopatı iyi kullanamamışlar diye duydum. Çizgi romanlarda ağır bir psikopat çünkü.
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
film +16 +18 olsa güzel kullanırlardı
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Filmi birkaç gün önce izledim ve ilk filme kıyasla çok daha başarılı buldum. Zengin kötü adamdan ziyade neyi neden yaptığı daha belli olan bir kötü adam vardı filmde, buradaki sıkıntım ise kötü adamın gri tutulmaya çalışılıp "asıl kötü Carnage, Cletus Kasady sadece ihmal edilmiş bir çocuk olduğundan böyle" şeklinde yansıtılmasıydı.

Onun dışında film hem kendi içinde devam edebileceğini, hem de MCU içerisinde No Way Home'da devam edebileceğini gösterdi. After Credits sahnesinde Doctor Strange'in büyüsüyle MCU'ya giriş yaptılar. Şahsen serinin gidişatını beğeniyorum, filmin 1 saat 37 dakika ile günümüz standartlarına göre kısa olması da oldukça iyiydi diye düşünüyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne Carnage, Carnage. Zaten Venom'un ne olduğu belli değil. Filmotografi desen yerlerde. Ucuz Marvel filmleri diyeceğim ama Marvel bile yer yer kaliteyi çok yükseltiyor. Özetle akşam boş 1.37iniz varsa ve boş vakit geçirilmelik birşey arıyorsanız izlenir. Çok büyük potansiyel harcanmış bence, Venom'dan çok umutluydum.
[+] 2 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ne çok övülecek ne de çok yerilecek bir filmdi bence. After creditste olan şeyden sonra sıradaki Spider-Man filmine olan merakım daha da arttı. Fragmanında Doctor Octopus'u görmüştük, kim bilir, belki de Venom da filmde olur.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Venom 3 geliyor.
Ara
morbius gibi gibi olacaksa hiç gelmemeli çünkü onuda morbiusu yazanlar yazacaktır ve morbius şimdiye kadar izlediğim en kötü film bence
Ara
Ben bu filmide beğenmedim ki.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.