DmC:Devil May Cry Tuş Sorunu
Dostlar oyunu Türkçe yaptım. Osiris 'i aldığım da bana şu tuşlara bas diyor. Ama hangi tuşlar bir türlü başaramadım. Bilen var mı aranızda? Herhangi bir atama yapmadım. Tuşlar olduğu gibi sadece Türkçe yama kurulu. Mause sol tuş veya f ye bas diyor ne yaptıysam olmadı.
Ara
Hangi kombodan bahsediyorsun? Veya hangi tuşlara basmanı istiyor? Tuş atamaları mı bozuldu komple? Ayarlardan fabrika ayarlarına döndürebilirsin sanırım. Türkçe yama gerektirecek kadar derin bir içeriği yok oyunun. İlla Türkçe okuyup öğrenmek istiyorum diyorsan da internetten ara sahneleri izleyebilirsin. Yama kullanmadığım için böyle bir soruna rastlamamıştım. SS atabilirsen o da güzel olur.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-07-2020, 21:32)altnkurt : Hangi kombodan bahsediyorsun? Veya hangi tuşlara basmanı istiyor? Tuş atamaları mı bozuldu komple? Ayarlardan fabrika ayarlarına döndürebilirsin sanırım. Türkçe yama gerektirecek kadar derin bir içeriği yok oyunun. İlla Türkçe okuyup öğrenmek istiyorum diyorsan da internetten ara sahneleri izleyebilirsin. Yama kullanmadığım için böyle bir soruna rastlamamıştım. SS atabilirsen o da güzel olur.

Pc den oynuyorum. Steam. Herhangi bir bozukluk yok. Sadece şu tuşlara bas diyor, basıyorum olmuyor. Bende mause sol veya f tuşuna bas diyor. Yapıyorum olmuyor

Şimdi netten baktım. LT + y yada b 'ye bas diyor. Bunlar klavye de ne olarak atanmış olabilirler. Oyunu daha öncede bitirdim. 2014 'te falan. O zaman da bu sıkıntı çıkmıştı ve nasıl hallettiğimi unuttum.

Tamamdır, buldum dostlar. Önce q tuşu ile melek moduna geçip sonra f ye yada mause sol tuşa basılcak.
Ara
Aynen ek silahlara q veya e'ye basılı tutarak geçiyorsun. Farenin tekerini aşağı ve yukarı çevirerek de ek silahların kendi içinde geçiş yapıyorsun. Bu q veya e ile geçtiğin modlar dodgelardan sıçramalara hatta menzilli silaha kadar her şeyi değiştiriyor ve oyunun en temel mekaniklerini barındırıyor. El pratiğini mümkün olduğunca hızlı geliştirmeni öneririm bu konuda.
Sic Parvis Magna
Ara
Mause ve klavye kötü olmasa efsane kombolar çıkarırım. Ama eldeki malzemelerle anca ilerliyor.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.