Tam Ekran ve Çerçevesiz Tam Ekran
Tam ekran ve çerçevesiz tam ekran arasındaki fark nedir. Oyunlarda daha yüksek performans için hangisi tercih etmeliyim ?
Ara
Tam ekran neredeyse her zaman daha fazla FPS verir, ne kadar fazla olduğu oyundan oyuna değişir. Çerçevesiz tam ekranın artısı ise alt tab vs. yapmak gibi bir pencereden diğerine geçmede daha iyi olmasıdır. Ben performans eksisini düşünmeden çerçevesiz kullanıyorum genelde. Anca ağır oyunlarda tam ekrana alıyorum.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teşekkürler.
Ara
Yukarıdakilere ek olarak tam ekran modu ekran görüntüsü alırken sorun çıkartabiliyor. Ben tercihen her oyunu seçenek sunulduysa çerçevesiz tam ekranda oynuyorum.
Ara
tam ekran candır
Ara
Çerçevesiz ekran ayrıca çift monitör kullanırken de kolaylıkla yan tarafa geçebilmeyi ve orada işlem yapabilmeyi sağlıyor. Alt-Tab yapması kolay. Oyunu durdurmadan alta alabilmek de işe yarıyor. Her zaman çerçevesiz ekran tercihimdir.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.