Harita Oyunu: European Kings
ARKADAŞLAR YARIN SABAH HERKESE SAVAŞ SİSTEMİNİN NASIL OLACAĞINI ANLATACAĞIM. BU KISIMDA SORU İŞARETLERİ OLABİLİR.

Bu devlete dostluk öneriyorum :
@Busbesman345

dXv3o4.png
Ara
nEQLAB.png
Kırmızı renk ile işaretlediğim yerleri alıp hepsine lonca inşaa ediyorum.  50 prestij artıyor.
Ara
@Justicar ile ittifak olduk.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Yüce Papa olarak Tüm hristiyanları kınıyoruz.
(Çaktırmayın sinirden köpürüyorum şu an)
Ara
A yı seçiyorum.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Edit

Aynı şehre 2 tüccar loncası yapılabiliyormu???
Ara
A'yı seçiyorum.

WbqpMN.png
Buraları alıp geri kalan prestijle lonca basıyorum basabildiğim yerlere.
Ara
5 şehir 5 lonca. Ortalara koyuver şehirleri.
Ara
Yapabildiğim kadar tüccar loncası eğer artarsa
birkaç tane şehir ver
Ara
(17-09-2016, 22:49)PashaZade : ARKADAŞLAR YARIN SABAH HERKESE SAVAŞ SİSTEMİNİN NASIL OLACAĞINI ANLATACAĞIM. BU KISIMDA SORU İŞARETLERİ OLABİLİR.

Anlatmadı.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mide hanedanlığı (Konum İrlanda eğer renk tercih edebiliyorsam kahverengi olsun)

Ara
(19-09-2016, 20:04)Balder : Mide hanedanlığı (Konum İrlanda eğer renk tercih edebiliyorsam kahverengi olsun)

Müttefiklik teklif ediyoruz.
Ara
Öncelikle sizin gibi bir devlet ile müttefiklik yapmak isteriz ama ikimizin arasında çıkar çatışması olacağından bu müttefiklik için bir kaç şartım olacak;
  • Mide Hanedanlığı bir kuzeyli hanedanlığı olarak İrlanda üzerinde hak sahibidir. Bu yüzden Godwin Hanedanı kesinlikle İrlanda sınırlarına giremeyecek.
  • Mide Hanedanlığı İrlanda fetihi ardından ordu konumu hiçbir şekilde bir bölgeye gidemeyeceğinden  Godwin Hanedanı kuzey İskoçya üstünden İskandinavya bölgesine giden
    yolu işgal etmeyecek bu sayede ülkemiz eski kuzeyli uluslarını birleştirebilecek.
Bütün bunların karlışılığında;
  • Mide Hanedanlığıİrlanda fetihini tamamladığında Godwin Hanedanı'ın sonraki savaşlarına yardım için 500 prestij yollayacak
  • Mide Hanedanlığı kesinlikle Godwin Hanedanlığı tarafından yönetilen bir bölgeye saldırmayacak.
  • Mide Hanedanlığı Güney İskoçya bölgesinde hak idda etmeyecek ve o bölgeyi Godwin Hanedanlığına bırakacak.

Tabi ki elçilerimiz ile yapacağımız konuşmalar ile bu maddeler arasında değişime gidebiliriz.Bazı maddeleri ortadan kaldırabilir veya düzenleyebilir yeni maddeler ekleyebiliriz.
Ara
Oyun bittimi
Ara
@PashaZade dünden beri foruma girmediği için bugün oyun olmamış.
Ara
5 gündür oyun yok.
Ara
(21-09-2016, 22:16)Balder : Öncelikle sizin gibi bir devlet ile müttefiklik yapmak isteriz ama ikimizin arasında çıkar çatışması olacağından bu müttefiklik için bir kaç şartım olacak;
  • Mide Hanedanlığı bir kuzeyli hanedanlığı olarak İrlanda üzerinde hak sahibidir. Bu yüzden Godwin Hanedanı kesinlikle İrlanda sınırlarına giremeyecek.
  • Mide Hanedanlığı İrlanda fetihi ardından ordu konumu hiçbir şekilde bir bölgeye gidemeyeceğinden  Godwin Hanedanı kuzey İskoçya üstünden İskandinavya bölgesine giden
    yolu işgal etmeyecek bu sayede ülkemiz eski kuzeyli uluslarını birleştirebilecek.
Bütün bunların karlışılığında;
  • Mide Hanedanlığıİrlanda fetihini tamamladığında Godwin Hanedanı'ın sonraki savaşlarına yardım için 500 prestij yollayacak
  • Mide Hanedanlığı kesinlikle Godwin Hanedanlığı tarafından yönetilen bir bölgeye saldırmayacak.
  • Mide Hanedanlığı Güney İskoçya bölgesinde hak idda etmeyecek ve o bölgeyi Godwin Hanedanlığına bırakacak.

Tabi ki elçilerimiz ile yapacağımız konuşmalar ile bu maddeler arasında değişime gidebiliriz.Bazı maddeleri ortadan kaldırabilir veya düzenleyebilir yeni maddeler ekleyebiliriz.

Kabul
Ara
Atina,
Yunan İmparatorluğu
http://imgur.com/a/pmMZ5
Mor renk isim lütfen.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.