Hikaye: Turan'a Giden Yol[1910-1918]
Turan'a Giden Yol[1910-1918]

unbenxannt_1_by_utkugrafik-d74v2m4.jpg

Giriş:

Merhaba değerli Strategyturk Ailesi bugün sizlere uzun süredir talep olan WW1 Mod Osmanlı İmparatorluğu ile bir hikaye'ye başlayacağımı ilan etmekten gurur duyarım Roman tadında olacak bu serim 1900-1918 Tarihleri arasını ele alacak ayrıca İttihatçılar ve II.Abdülhamid çekişmesini'de elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım size entrika,politika ve tabi ki savaş bunların hepsi olacak.Genel olarak İttihatçıları desteklediğim için Abdülhamid'i tahttan indirmeye çalışacağım Enver Paşa'nın yönetiminde bir Turan İmparatorluğuna gitmeye çalışacağım bakalım nasıl olacak Very Hard veya Hard düşünüyorum tabi ki dengeli bir şekilde yapacağım bunu ve farklı olarak yapabileceğim kadar Denizlere yoğunlaşmak istiyorum Osmanlı Donanmasını kalkındırmak ve Akdeniz'de önemli bir konuma gelmek böylece sömürgeleri mi de rahat rahat müdafaa edebilirim.Hile kullanmayacağım Tarihsel olarak gitmeye çalışacağım hedeflerim Osmanlıyı 1600'yıllarında ki sınırlarına ulaştırmak ve Hindistan Rusya'dan Kırım'ı ve Orta Asyayı alsam bana yetiyor şahsen.Rusya'nın hepsini ilhak etme gibi bir derdim olmayacaktır.Fakat İtalya hakkında ciddi planlarım var :) Bakalım neler olacak kullanacağım modlar The Great War Mod ve TGW' Submod: The Last Sultan 1900 sub modu ilk defa deneyeceğim emin değilim eğer hatalar ile karşılaşırsam mecburi olarak 1910'dan başlarım okuduğunuz için teşekkür ediyorum iyi geceler herkese.

Edit;Mod tam oturmamış 1910'dan başlayacağım :/ Şansızlık oldu biraz ama ne yapayım :/

I.Bölüm Osmanlı'ya Bakış

II.Bölüm İtalyan Tehlikesi & Son Sömürge Savaşı

III.Bölüm Balkanlar'da Harp

IV.Bölüm Balkan Macerasının Sonu

tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 5 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kalite kokan bir seri olacak gibi gözüküyor. :up:
G0kMNN.png
Ara
Faramir Mart ayından beri sadece 3 bölüm geldi :D Hikayenin gidişatı Half-Life serisi gibi duruyor.

StrategyTurk'e de yayınlaman güzel olmuş. Tabi ilk cümle biraz fail :))

Takip.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Harbiden ya direk aldım düzenledim ama gözümden kaçmış aslında bölümler hazır ama sıkıntı şu elim kırık ve ameliyatlı sol ile de mouse kullanmak zaten yeteri kadar zor açıkçası bölüm ekleyemiyorum o yüzden şu elim 1 aya iyileşir ama zaten bölüm yazıları hazır belki kardeşime yaptırırım yükleme işini falan filan işte.
трагедия
IV.Bölüm Eklendi.
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.