HOI4 Ses Sorunu
Arkadaşlar Merhaba, Hearts of Iron IV'ten hiçbir şekilde ses alamıyorum, yönetici olarak çalıştırdım, dosyaları doğrulattım ama sorun çözülmedi. Steam'de başka bir oyuna girdim (TF2) ses sorunsuz çalışıyordu. Ses düzeyi karıştırıcından baktığımda da Hoi4'ün sesi açıktı. Oyunun ayarlarında da sesler sonda. Bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Oyundayken müzik kısmı bazen kapalı olabiliyor. Onu açtığından emin misin
omnia fui et nihil expedit
Ara
Başka bir yazılım oyunun sesini kapatıyor olabilir, Xear 3D EX, MSI Afterburner, Razer Synapse vb. bir program açık mı?
(10-12-2020, 20:03)Mabella : Oyundayken müzik kısmı bazen kapalı olabiliyor. Onu açtığından emin misin

Şu an oyundayım, music playerde oynata tıkladığım zaman herhangi bir ses gelmiyor, eğer kapalıysa nasıl açabileceğimi de bilmiyorum.

(10-12-2020, 20:03)Duman : Başka bir yazılım oyunun sesini kapatıyor olabilir, Xear 3D EX, MSI Afterburner, Razer Synapse vb. bir program açık mı?

Şu an arka planda sadece Opera, Steam ve HOI4 açık. Her zaman bunlar açıkken oynardım ses de bir sorun olmazdı.
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.