[HS] Medieval 2 - Westeros Hotseat - [ Tur - RP ]
 Ben ki Stannis Baratheon, Kardeşim Renly Baratheon ile 15 turluk saldırmazlık anlaşması imzalanmıştır. Bu anlaşmaya ek olarak StoneDance Stannis'de kalacak fakat Stannis, Renly'e 1 defalığa mahsus olmak üzere 1000 altın ejder ödeyecektir.

Bu anlaşma ki, zelil Joffrey'i tahttan indirmek için imzalanmış olup hiç bir şekilde Renly'nin Krallık davasını desteklemeyeceğimi ve Hayatım pahasına bile olsa 7 Krallığın Kralı olmak için savaşacağımı yeniden herkese bildiririm.

Beyler çok özür dilerim tam sınav haftam olduğu için ve bir sürü tur bana denk geldiği için anca şimdi oynayabildim. Bir daha böyle bir durum olmayacağına söz veriyorum.
[+] 2 üye JanissaryArcher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Medieval 2 - Westeros Hotseat - [ Tur - RP ] - Yazar: JanissaryArcher - 19-06-2017, 01:34

Konuyu Okuyanlar: 28 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.