İçerik Paketi: Stellaris - Leviathans Story Pack
#1
Stellaris_Leviathans_Launcher_622x203.png

Uzay sevgi dolu olduğu kadar aynı zamanda karanlık ve derin bir yer. Dolayısıyla bol miktarda kendisinde saklı tutmak istediği sırra sahip. Vahşi yaratıklar tarafından savunulan zengin sistemler, uygarlığına karşı büyük bir direniş gösteren düşmanlar ve belki de en önemlisi uyuyan devler olan eski imparatorluklar.

Stellaris: Leviathans eklentisiyle birlikte oyunda galaksideki diğer uygarlıklarla yüz yüze veya gemi gemiye geldiğiniz vakit etkili olacak bol miktarda yeni içerik ekleniyor.Leviathans Story Pack aşağıdaki yenilikleri içeriyor.
  • Koruyucular : Gizemli hedeflere sahip uzay canlıları. Onlarla savaşarak veya onlar üzerinde araştırmalar yaparak büyük hazinelere sahip olmanızı sağlayacak teknolojilere sahip olabileceksiniz.
  • Anklavlar : Anklavlar oyunda bağımsız tüccarlar ve paralı askerleri temsil ediyor, bu tüccarlarla antlaşma yapabiliyorsunuz, paralı askerleri ordunuza katabiliyorsunuz.
  • Cennet Savaşı : İki antik imparatorluk tekrar harekete geçip amaçlarını gerçekleştirmek uğruna galaksi çapında büyük bir savaş başlattığında daha yeni kurulmuş imparatorluğunuzla kimin tarafında yer alacaksınız? Bir tarafta yer alıp kazananın gözüne girmek mi isteyeceksiniz yoksa her iki imparatorluğa da savaş ilan edip bu kaostan kârla çıkmaya mı çalışacaksınız?
Leviathans eklentisi Stellaris'in ilk hikaye paketi. Eklenti 2016 Sonbaharda çıkacak. Leviathans eklentisiyle ilgili daha çok bilgi almak istiyorsanız geliştirici günlüklerini inceleyin.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#2
Şu Güneş'ten büyük yaratık görseli güzelmiş. Oyuna da ekleniyor mu bu? İşte böyle yaratıcılık güzel yapar bu oyunu.
G0kMNN.png
Ara
Cevapla
#3
Fena durmuyor ufaktan oyunda gelişme olabilir.
Ara
Cevapla
#4
Koruyucuların açıklaması değişti, biz de düzenledik.
Cevapla
#5
@GaulTurk

Görsel


Üstelik ağızlarından ışın çıkarıyorlar.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#6
:D

Çok hoş.

Şu oyunu iyice öğrenip oynamak isterim aslında. Ama çok gelişmesi lazım daha.
G0kMNN.png
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.