Imperial Authority
Merhabalar eu4 e yeni başladım holy roman empireda imparatorum ve reform yapmak istiyorum fakat impreial authority çok yavaş artıyor bunu nasıl arttırabilirim
Ara
İmparatorluğa daha çok prenslik ekleyerek, başka ülkelerin elinde olan imparatorluk topraklarını geri alarak ve varsa başka dine inanan prensleri doğru dine çevirerek.
WhaW8Am.gif
Ara
Ek olarak, elektör sayılarını kontrol edebilirsin. Azalan varsa yerine yeni bir elektör seçebilirsin. 12 free city olmalı. Free citylerin eksik olması ciddi otorite kaybı yaratır. Bir hre devletinin başka bir devletin altında vassal vs olması otorite kaybı sonucunu doğurur. Onun dışında artış puanın üstüne mousela geldiğinizde - puan veren nedenleri görebilirsiniz.
Ara
(06-07-2020, 15:23)PCOyun : İmparatorluğa daha çok prenslik ekleyerek, başka ülkelerin elinde olan imparatorluk topraklarını geri alarak ve varsa başka dine inanan prensleri doğru dine çevirerek.

Bunu azalttıklarını ya da çıkardıklarını duymuştum.
Ara
Eskiden 10 artıyordu. Artık 5 artıyor. Yani evet, azalttılar.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.