İronman Mod Sorunu
Öncelikle herkese selam arkadaşlar
Bugün başarım yapmak için ironman oyun açıyım dedim ancak ironman butonuna tıkladığım zaman başarılarımların aktive olamayacağını söylüyor.Arkadaşlar tüm modları kapattım giriş yapıp çıktım ancak yine de başarımlar aktive olmayacak diyor.Oyunun sağ alt köşesinde sürümün yanıda kı numara farklı .Normalde bunun olmaması lazım.
Arkadaşlar bu sorunu nasıl düzeltirim bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin
Not: Oyun orijinal
Ara
Oyunun dosyalarını Steam üzerinden doğrulatmalısın, büyük ihtimalle sorun çözülecektir.
G0kMNN.png
Ara
Farklı bir checksum olduğundan dolayı numara farklı, genelde oyunun dosyaları ile oynandığında checksum değişiyor.

@GaulTurk ün dediğini uygula ve ondan sonra oyunun dosyaları ile oynama, ayrıca çoğu mod checksum'ı değiştirmiyor. Başka bir deyişle grafik modu vb. şeyler başarım kazanmana engel olmaz.
Ara
Graphical Map Improvements modunda niye Ironman çalışmıyor?
Ara
Aşırı eski bir mod kullanıyorsun ve harita düzleştiği için Ironman desteklemiyor.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.