Kasma sorunu
Selamlar,Crusader Kings 2 nedense kasıyor bende.Bilgisayarım çok kötü sayılmaz.Grafik ayarları veya başka bir şeyle ilgili olup olmadığını bilen var mı?
Ara
Oyunda devamlı bir kasma var mı yoksa belirli bir yıl aralığında mı ortaya çıkıyor?
IbnE9P2.gif
Ara
(30-12-2020, 10:56)Attila the Hun : Oyunda devamlı bir kasma var mı yoksa belirli bir yıl aralığında mı ortaya çıkıyor?
Devamlı kasma var.
Ara
Bende ortalama 100yıl kadar oynadıktan sonra bir kasma sorunu oluyor.Normalde modsuz oynamayan biriyim.Acaba ondan mı diye düşünmüyor değilim.Belki işe yarar diye Hindistanın tamamını haritadan kaldıran bir mod yükledim.Oyun biraz rahatladı gibi ama bakalım şimdilik hala deneme aşamasındayım.200-300 yıl oynayıp,test edeyim sorun çözülmüşse tekrar yazarım.
[+] 1 üye Cooper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-01-2021, 11:06)Cooper : Bende ortalama 100yıl kadar oynadıktan sonra bir kasma sorunu oluyor.Normalde modsuz oynamayan biriyim.Acaba ondan mı diye düşünmüyor değilim.Belki işe yarar diye Hindistanın tamamını haritadan kaldıran bir mod yükledim.Oyun biraz rahatladı gibi ama bakalım şimdilik hala deneme aşamasındayım.200-300 yıl oynayıp,test edeyim sorun çözülmüşse tekrar yazarım.

Yok sorun çözülebilmiş değil.Kasma olayı devam ediyor.Ne Hindistan'ı kaldırmak ne de neperformans modları bir işe yaramadı.Sanırım ck2'nin oyun motoruyla alakalı.Tam olarak nedendir bilemiyorum
Ara
Arkadaşlar ram her şeyin çözümü. Raminizi arttırırsanız problemlerinizin %70'i kafadan çözülür.
Ara
İşlemciniz nedir?
Ara
(08-01-2021, 16:29)Yukare : İşlemciniz nedir?

Intel Core i5 idi ama uyumluluk sorunundan dolayı birkaç haftadır oyuna giremiyorum kasma sorunu kalmadı :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.